Sierpień w Sony Centre Galaxy Szczecin - 10% rabatu na wszystkie aparaty i obiektywy

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Sierpień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Sony Centre zaprasza do Szczecina. Na odwiedzających czekają specjalne oferty, możliwość poznania najnowszego sprzętu a w ostatni weekend sierpnia także trener foto, który pomoże w wyborze i podpowie jak skuteczniej fotografować.

(fot. okładkowa: Karol Wójcicki)

Chcecie lepiej poznać sprzęt Sony? W Sony Centre Galaxy Szczecin możecie na własne oczy zobaczyć, jakich efektów można po nim oczekiwać. W salonie prezentowana jest wystawa fotografii ambasadorów marki, a ogromna różnorodność zdjęć pozwala z bliska poznać możliwości aparatów i obiektywów producenta.

Zobacz zdjęcia, poznaj sprzęt, naucz się tricków

fot. Piotr Gołębniak

Przygotowano także specjalną ofertę dla odwiedzających Sony Centre w Szczecinie - 10% rabatu na wszystkie aparaty i obiektywy marki. Co najważniejsze, oferta łączy się ze wszystkimi aktualnymi promocjami na sprzęt Sony.

Oprócz tego, w dniach 27-29 sierpnia na gości będzie czekać trener foto, który chętnie pomoże przy wyborze sprzętu i podpowie z jakich „trików” korzystać.

To również dobry moment, aby zapisać się do Klubu Sony i być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami.

fot. Maciej Suwałowski

Kiedy i gdzie?

Salon Sony Centre zlokalizowany jest w CH Galaxy, przy al. Wyzwolenia 18-20 w Szczecinie. Specjalne oferty na sprzęt obowiązują do 31 sierpnia 2021 roku.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
W PRL-u i czasach transformacji polskie fotografki często były jedynymi kobietami w męskich zespołach lub pracowały w pojedynkę. Dom Spotkań z Historią przypomni ich...
8
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.
25
Skofot 2021 - Skoczkowski festiwal fotografii analogowej rusza 1 października
Skofot 2021 - Skoczkowski festiwal fotografii analogowej rusza 1 października
Jak skutecznie pracować analogiem we współczesnym cyfrowym świecie? Przekonajcie się już za tydzień podczas spotkań organizowanych w ramach festiwalu Skofot. Start w...
10
Powiązane artykuły