Ruszył konkurs fotograficzny “Od zmierzchu do świtu” organizowany przez markę Irix

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Lipiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77, polski dystrybutor sprzętu marki Irix, informuje o rozpoczęciu internetowego konkursu dla miłośników astrofotografii pt. “Od zmierzchu do świtu”

Dystrybutor sprzętu marki Irix zaprasza do wzięcia udziału w konkursie o tematyce astrofotograficznej. Podejmij się wyzwania i zaprezentuj swoje umiejętności i kreatywność odnosząc się do hasła konkursowego “Od zmierzchu do świtu” na swój sposób.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że w dniach 7-31 lipca 2021 r. umieścisz na instagramie zdjęcie w temacie astrofotografii odnoszące się do hasła konkursowego. Oznacz je @Irixlens i @lgworkshops na zdjęciu oraz dodaj w opisie hashtag #irixstarsworkshop, aby było widoczne dla organizatora.

Spośród nadesłanych zdjęć, Irix Team i Light Guides wybiorą trzech laureatów. Ogłoszenie konkursu nastąpi na mediach społecznościowych Irix, czternaście dni po zakończeniu konkursu.

Nagrodą w konkursie za I miejsce jest voucher na weekendowy kurs fotograficzny, organizowany przez Light Guides ważny do 31 grudnia 2021r. Za II miejsce - kurtka softshell Irix, a za III miejsce - zestaw gadżetów na fotograficzną wyprawę: czapka Irix oraz plecak Light Guides.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie irixlens.com

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo geologią, a przy tym fotografujesz lub filmujesz? Nie przegap Konkursu Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021”. Na zwycięzców czekają...
19