Promocja

Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 taniej o ponad 300 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Maj 2021
Artykuł na: 4-5 minut

W ramach wiosennej promocji, do niedzieli 9 maja 2021 roku obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 można nabyć w nowej niższej cenie.

Materiał partnera

Sezon do makrofotografii rozpoczął się w pełni! Marka Irix chce ułatwić fotografom zarejestrowanie fantastycznych zdjęć makro, oferując obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 w promocji, dzięki której można nabyć wysokiej jakości optykę dedykowaną specjalnie do takich zastosowań aż o 326zł taniej!

Zapewne od zawsze marzyłeś, aby uchwycić spektakularne zdjęcia przyrody wiosenną porą i stworzyć zbliżenia kwitnących w Twoim ogrodzie kwiatów, które zachwycą odbiorców. Pomoże Ci w tym odpowiednie narzędzie opracowane specjalnie do takich zastosowań - obiektyw do makrofotografii. W gamie produktów Irix znajduje się zaawansowana optyka, która zdobyła uznanie testerów i recenzentów z całego świata. Irix 150 mm f/2.8 Macro pozwoli wiernie odzwierciedlić najdrobniejsze detale w wyjątkowej jakości. Możliwość obrazowania w skali 1:1 oferuje odwzorowanie tematu zdjęcia w rzeczywistej wielkości. Długa ogniskowa wynosząca 150 mm w zestawieniu z wysoką światłosiłą f/2.8 i minimalną odległością ostrzenia wynoszącą zaledwie 34 cm pozwala uzyskać bajkową plastykę obrazu. Użytkownicy jednogłośnie stwierdzili, że obiektyw ten cechuje się świetną ostrością i mikrokontrastem, które w połączeniu z miękkim rozmyciem nieostrych planów tworzą prawdziwie trójwymiarowe kadry.

Przeczytaj także:
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 - test obiektywu

Długie makro Irix 150 mm f/2.8 pretenduje do miana najbardziej praktycznej konstrukcji tego typu na rynku. Czy rzeczywiście spełni oczekiwania wymagających fanów fotografowania świata w mikroskali? Sprawdzamy to w naszym teście. [Czytaj więcej]

Inteligentne funkcje pomogą Ci zarejestrować zachwycające kadry w komfortowy i intuicyjny sposób. Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 podobnie jak wszystkie obiektywy fotograficzne Irix wyposażony jest w styki pozwalające na pełną komunikację aparatu z obiektywem i zapis parametrów ekspozycji w EXIF. Funkcja Focus Lock umożliwi Ci zablokowanie ostrości w pożądanym miejscu bez obaw o jej omyłkowe przestawienie. Manualne ostrzenie nigdy nie było prostsze! Nie wierzysz? Kup obiektyw w promocji i przekonaj się sam, jak dzięki potwierdzeniu ostrości w wizjerze lub na ekranie, ilość nietrafionych klatek spada niemal do zera.

Wiemy, że pogoda potrafi być kapryśna, lecz nie musisz obawiać się niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponieważ Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 jest przygotowany na wszelkie przeciwności losu, dzięki uszczelnionej konstrukcji i antypoślizgowemu pierścieniowi ustawiania ostrości ze specjalnym wytłoczeniem, o które oprzesz palec. Ponadto magnezowo-aluminiowa obudowa z elementami kompozytowymi przełoży się na bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Decydując się na zakup tego produktu otrzymujesz narzędzie gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka, wraz z bogatym zestawem sprzedażowym, na który składa się twardy futerał, obejma statywowa ze stopką mocowania w standardzie Arca Swiss oraz funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna. W pełnym słońcu i w strugach deszczu – Twój Irix będzie zaufanym fotograficznym partnerem, który nigdy nie narzeka na pogodę!

Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 - cena w promocji

Obiektyw Irix 150mm f/2.8 Macro 1:1 dostępny z mocowaniami do aparatów Canon, Nikon oraz Pentax możesz nabyć od 3. do 9. Maja w specjalnej cenie, która wynosi tylko 1 849,00 zł!

Więcej informacji na stronie storeeu.irixlens.com.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
8
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Wrocławska galeria Miejsce przy Miejscu zaprasza na drugą odsłonę projektu „Historia Polski”. Tym razem Michał Sita dokumentuje spektakl patriotyczny „Orzeł i Krzyż” z perspektywy...
5
Powiązane artykuły