Konkurs

Przetestuj Fujifilm X-S10 i wygraj najnowszego Instaxa

1

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Ruszamy z nowym konkursem, w ramach którego będziecie mieli okazję przez tydzień testować zestaw Fujifilm X-S10 z dwoma obiektywami. Autor najlepszej recenzji otrzyma nowego, kwadratowego Instaxa SQ-1.

Fujifilm X-S10 to zdecydowanie najbardziej uniwersalny amatorski korpus na rynku. Na pokładzie znajdziemy najlepszą matrycę producenta, najszybszy system AF, stabilizację, wydajną baterię i rozbudowany tryb filmowy. Czy rzeczywiście jest tak dobry, jak obiecywał producent? O tym możecie przekonać się na własną rękę. Startujemy z konkursem, w ramach którego trójka osób będzie mogła przez tydzień testować aparat wraz z dwoma wybranymi obiektywami.

Napisz recenzję i zgarnij najnowszego Instaxa

Konkursowym zadaniem jest napisanie jak najbardziej rzetelnej i atrakcyjnej recenzji aparatu. Ten, kto poradzi sobie z nim najlepiej otrzyma na własność najnowszy przybytek w rodzinie natychmiastowych aparatów Fujifilm - wyposażony w automatyczny pomiar światła, prosty w obsłudze i świetnie wyglądający Instax SQ1, wraz z zapasem kwadratowych wkładów (naszą recenzję możecie znaleźć poniżej).

Przeczytaj także:
Fujifilm X-S10 - pierwsze wrażenia i wnioski

Pod względem możliwości to prawie X-T4. Pod względem ergonomii – wygodniejsze X-T30. Czy najnowszy X-S10 to najlepszy amatorski aparat APS-C na rynku? Na papierze prezentuje się świetnie. A w praktyce? [Czytaj więcej]
Instax SQUARE SQ1 - test aparatu natychmiastowego

Następca, a właściwie młodszy brat modelu SQ6, ma być aparatem, z którego zdjęcia po prostu zawsze się udają. Czy jest tak faktycznie? Wystrzelaliśmy kilka paczek wkładów. Oto co zanotowaliśmy. [Czytaj więcej]

Jak aplikować?

Konkurs startuje 25 marca 2021 roku. Aby wziąć w nim udział, należy do 6 kwietnia wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając uzasadnienie dlaczego to akurat Wy powinniście testować aparat i linkując do waszych kont w mediach społecznościowych lub stron internetowych. Napiszcie, dlaczego jesteście ciekawi akurat tego modelu aparatu i w jakich okolicznościach zamierzacie sprawdzić jego możliwości. To ważne kryterium wyboru, dlatego liczymy na kreatywność!

>> Formularz zgłoszeniowy <<

Spośród najciekawszych zgłoszeń do 8 kwietnia wybierzemy trójkę laureatów, którzy będą mieli okazję przez tydzień testować aparat X-S10 wraz z obiektywami. Recenzje użytkowników będziemy publikować cyklicznie do 18 maja 2021 roku. Nazwisko autora najlepszego testu zostanie ogłoszone najpóźniej 21 maja.

Przed wzięciem udziału w koniecznie zapoznaj się z pełnym regulaminem konkursu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
0
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
6
0
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
Interaktywną wystawę „Białoruś: Marsz Wolności” można obejrzeć w Internecie. To spontaniczny i jednocześnie symboliczny zapis białoruskich protestów przeciwko sfałszowanym wyborom.
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)