Przetestuj i wygraj monitor fotograficzny BenQ - konkurs rozstrzygnięty!

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Opinie trzech finalistów już opublikowaliśmy, teraz przyszedł moment na wyłonienie zwycięzcy konkursu na najciekawszą recenzję monitora BenQ SW270C.

Pod koniec listopada razem z firmą BenQ wystartowaliśmy z kolejną edycją konkursu na najciekawszą recenzję monitora BenQ SW270C. To model, który łączy najbardziej zaawansowane technologie producenta z 27-calowym panelem o rozdzielczości 2,5K i ceną plasującą się kilka poziomów niżej od oferujących podobne możliwości konstrukcji konkurencji.

Spośród zgłoszeń wybraliśmy trzech finalistów: Szymona Grecko, Andrzeja Opyrchałę i Rafała Makiełę. Do każdego z nich na okres 7 dni powędrował monitor BenQ SW270C, aby mógł go sprawdzić w praktyce i opisać swoje wrażenia na naszych łamach. Zasada konkursu była prosta: autor najciekawszej recenzji otrzymuje na własność monitor BenQ SW240 o wartości 1900 zł.

Nagrodą w konkursie na najciekawszą recenzję monitora BenQ SW270C jest monitor BenQ SW240

Po publikacji wszystkich trzech recenzji (Szymona Grecko, Andrzeja Opyrchały i Rafała Makieły) i burzliwych obradach, jury postanowiło przyznać nagrodę główną Szymonowi Grecko, uzasadniając wybór następująco:

"Szymon Grecko przedstawił wyważoną opinię na temat testowanego monitora, punktując zarówno jego zalety, jak i wady. W przystępny sposób opisał jego budowę i ergonomię, oraz jakość wyświetlanego obrazu, bazując na wykonanych przez siebie pomiarach koloru względem jasności monitora. Podzielił się również osobistymi spostrzeżeniami na temat wygody pracy podczas edycji zdjęć. Swoją recenzję zilustrował przy tym czytelnymi zdjęciami".

Szymonowi Grecko gratulujemy! Niebawem skontaktujemy się w celu przekazania nagrody.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Oglądaj i rozwijaj się! Zapisz się na bezpłatne warsztaty Digital Masterclass - to ponad trzy godziny wiedzy na temat sesji modowych i edycji zdjęć prosto od Joanny Kustry.
12
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
W PRL-u i czasach transformacji polskie fotografki często były jedynymi kobietami w męskich zespołach lub pracowały w pojedynkę. Dom Spotkań z Historią przypomni ich...
8
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.
25