Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

"2020 - Inny czas" - konkurs organizowany przez sklep fotograficzny e-oko.pl

0

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Grudzień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Startuje konkurs organizowany przez sklep fotograficzny e-oko.pl. Nagrodą główną jest Fujifilm X-S10 oraz 7-dniowe wypożyczenie Fujifilm GFX 100 z zestawem obiektywów i inne cenne nagrody.

"Dla wielu z nas rok 2020 przyniósł wiele niespodzianek, czasami dobrych, czasami złych... w każdym razie innych, niż te do których przywykliśmy. Chcielibyśmy abyście w tych dziwnych czasach pokazali nam swój punkt widzenia na ten INNY CZAS, w którym przyszło nam żyć!" - czytamy w opisie konkursu na stronie organizatora.

"Warto pamiętać, że każdy dzień jest idealną okazją aby wziąć do ręki aparat i dać upust swoim kreatywnym i twórczym wizjom. Aby zmotywować Was do działania razem z Fujifilm Polska oraz e-zegarek.pl przygotowaliśmy dla Was absolutnie wspaniałe nagrody!"

Co można wygrać w konkursie fotograficznym e-oko.pl?

Nagrody rzeczywiście są atrakcyjne. Ich łączna wartość to 7000 zł. Za I miejsce: FujiFilm X-S10 + XC14-45/3.5-5.6 OIS PZ o wartości 4999 zł oraz wypożyczenie na 7 dni aparatu Fujifilm GFX100 wraz z zestawem obiektywów, w uzgodnionym terminie. Za II miejsce drukarka Instax SP-3 o wartości 799 zł, a za za III Fujifilm Instax Mini 11 Sky Blue + 10 wkładów o wartości 319 zł.

Za I, II, III, IV oraz V wyróżnienie uczestnicy dostaną album „Rozproszona pamięć - Pogórnicza kraina Karwina” z autografem autora (każdy o wartości 100 zł). Jest też nagroda specjalna: zegarek TW STEEL Goliath o wartości 700 zł.

Konkurs fotograficzny "2020 - Inny czas" - terminy i regulamin

Każdy uczestnik może wysłać wyłącznie jedno zgłoszenie z jednym zdjęciem. Przyjmowanie zdjęć trwa do 25 stycznia 2021 r.

Szczegóły konkursu i pełny regulamin można znaleźć na stronie organizatora.

Zdjęcie wejściowe: Zwycięzca poprzedniej edycji konkursu pt. "Zatrzymaj się",  I miejsce - Łukasz Kasperek „Przerwa na herbatę"

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
0
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
8
0