Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Żyjesz z pasją? Pokaż ją z Samyangiem - oto laureaci naszego konkursu

0

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Październik 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Na początku października, wspólnie z marką Samyang wystartowaliśmy z konkursem, którego zwycięzcy będą mieli okazję przetestować szerokokątny, wyposażony w silnik AF model 14 mm f/2.8 i zdobyć go na własność. Dziś poznaliśmy nazwiska laureatów.

Samyang AF 14 mm f/2.8 to obiektyw wyjątkowy. To nie tylko pierwszy lustrzankowy obiektyw producenta wyposażony w system AF, ale także szkło, które bardzo dobrze wypada pod względem jakości optyki, a przy tym kosztuje ponad połowę mniej niż systemowa konkurencja.

Samyang AF 14 mm f/2.8

O tym jak radzi sobie w praktyce mogliście przeczytać w naszym teście, teraz sprawdzą go dla Was nasi czytelnicy, wyłonieni na drodze konkursu. Wybór nie był łatwy, otrzymaliśmy łącznie ponad 140 zgłoszeń. Koniec końców wybór jury padł jednak na 3 osoby:

  • Bernard Łętowski
  • Tomasz Tołłoczko
  • Stanisław Strzyżewski

Zwycięzcom gorąco gratulujemy! Niebawem odezwiemy się w kwestii przekazania sprzętu. Was z kolei zapraszamy do śledzenia recenzji laureatów, w których za pomocą obiektywu Samyanga opowiedzą nam o swojej pasji. Autor najciekawszego materiału otrzyma obiektyw na własność.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
1
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
4
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły