5-lecie Proclub - dni otwarte producentów, promocje i warsztaty

5 Maj 2017
5-lecie Proclub - dni otwarte producentów, promocje i warsztaty

Profesjonalny sklep i wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Proclub świętuje w tym roku jubileusz 5-lecia. Z tej okazji w maju na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji.

Maj bieżącego roku to w sklepie Proclub czas pełen emocji. W tym czasie klienci mogą liczyć na darmową dostawę na wszystkie produkty w sklepie internetowym, raty 10x0 %, warsztaty i szkolenia a także dni otwarte z producentami sprzętu foto i wideo (Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Manfrotto, GoPro, Sandisk i Eizo), podczas których przygotują oni dla uczestników specjalne oferty handlowe.

Harmonogram dni otwartych:

  • 8 maja Dzień Otwarty z firmą Fujifilm
  • 9 maja Dzień Otwarty z firmą Canon
  • 11 maja Dzień Otwarty z firmą Olympus
  • 12 maja Dzień Otwarty z firmą Sony

W trakcie Dni Otwartych można będzie uzyskać poradę specjalistów, pomoc serwisantów, a także wyjść w plener i przetestować najnowsze rozwiązania poszczególnych producentów. Szczegóły dotyczące wyjścia na sesję fotograficzną w plener Proclub wcześniej komunikować na swoim profilu na Facebooku. Chętni będą proszeni o polubienie profilu sklepu oraz nadesłanie swoich zdjęć.

Więcej informacji dotyczących majowych wydarzeń związanych z 5-leciem sklepu Proclub znajdziecie pod adresem proclub.pl.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12