5-lecie Proclub - dni otwarte producentów, promocje i warsztaty

Autor:

5 Maj 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Profesjonalny sklep i wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Proclub świętuje w tym roku jubileusz 5-lecia. Z tej okazji w maju na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji.

Maj bieżącego roku to w sklepie Proclub czas pełen emocji. W tym czasie klienci mogą liczyć na darmową dostawę na wszystkie produkty w sklepie internetowym, raty 10x0 %, warsztaty i szkolenia a także dni otwarte z producentami sprzętu foto i wideo (Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Manfrotto, GoPro, Sandisk i Eizo), podczas których przygotują oni dla uczestników specjalne oferty handlowe.

Harmonogram dni otwartych:

  • 8 maja Dzień Otwarty z firmą Fujifilm
  • 9 maja Dzień Otwarty z firmą Canon
  • 11 maja Dzień Otwarty z firmą Olympus
  • 12 maja Dzień Otwarty z firmą Sony

W trakcie Dni Otwartych można będzie uzyskać poradę specjalistów, pomoc serwisantów, a także wyjść w plener i przetestować najnowsze rozwiązania poszczególnych producentów. Szczegóły dotyczące wyjścia na sesję fotograficzną w plener Proclub wcześniej komunikować na swoim profilu na Facebooku. Chętni będą proszeni o polubienie profilu sklepu oraz nadesłanie swoich zdjęć.

Więcej informacji dotyczących majowych wydarzeń związanych z 5-leciem sklepu Proclub znajdziecie pod adresem proclub.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
20
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły