Sprawdź możliwości gimbali Feiyu Tech na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Sprawdź możliwości gimbali Feiyu Tech na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Feiyu Tech coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na rynku gimbali. Produkty firmy będziecie mieli okazję sprawdzić już za tydzień, podczas corocznych łódzkich targów FILM VIDEO FOTO.

Feiyu Tech to obecnie jedne z najchętniej wybieranych gimbali do smartfonów i kamer sportowych na rynku. Wszystko przez bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem któregoś z gimbali firmy, ale jeśli po obejrzeniu internetowych testów ciągle nie możecie podjąć decyzji i chcielibyście móc wpierw samemu sprawdzić ich możliwości, teraz nadarza się ku temu dobra okazja.

Feiyu Tech SPG Plus pozwoli podpiąć do gimbala cały zestaw akcesoriów

Foxfoto, dystrybutor sprzętu Feiyu Tech zaprasza do odwiedzenia stoiska marki podczas targów Film Video Foto!, które startują już w przyszłym tygodniu w Łodzi. Oprócz możliwości obejrzenia i sprawdzenia najnowszego sprzętu w praktyce (m.in. najnowszy gimbal SPG Plus), na odwiedzających będzie czekać kompetentna, służąca radą obsługa oraz promocyjne ceny, dzięki którym kupicie akcesoria znacznie taniej niż w sklepie.

Produkty Feiyu Tech znajdziecie na stoisku nr 69. Targi odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2017 roku, w Hali Expo, przy al. Politechniki w Łodzi. Szczegóły na temat cen biletów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o produktach firmy znajdziecie pod adresem feiyu-tech.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1