Sprawdź możliwości gimbali Feiyu Tech na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Sprawdź możliwości gimbali Feiyu Tech na targach FILM VIDEO FOTO w Łodzi

Feiyu Tech coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na rynku gimbali. Produkty firmy będziecie mieli okazję sprawdzić już za tydzień, podczas corocznych łódzkich targów FILM VIDEO FOTO.

Feiyu Tech to obecnie jedne z najchętniej wybieranych gimbali do smartfonów i kamer sportowych na rynku. Wszystko przez bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jeśli zastanawialiście się nad kupnem któregoś z gimbali firmy, ale jeśli po obejrzeniu internetowych testów ciągle nie możecie podjąć decyzji i chcielibyście móc wpierw samemu sprawdzić ich możliwości, teraz nadarza się ku temu dobra okazja.

Feiyu Tech SPG Plus pozwoli podpiąć do gimbala cały zestaw akcesoriów

Foxfoto, dystrybutor sprzętu Feiyu Tech zaprasza do odwiedzenia stoiska marki podczas targów Film Video Foto!, które startują już w przyszłym tygodniu w Łodzi. Oprócz możliwości obejrzenia i sprawdzenia najnowszego sprzętu w praktyce (m.in. najnowszy gimbal SPG Plus), na odwiedzających będzie czekać kompetentna, służąca radą obsługa oraz promocyjne ceny, dzięki którym kupicie akcesoria znacznie taniej niż w sklepie.

Produkty Feiyu Tech znajdziecie na stoisku nr 69. Targi odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2017 roku, w Hali Expo, przy al. Politechniki w Łodzi. Szczegóły na temat cen biletów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o produktach firmy znajdziecie pod adresem feiyu-tech.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4