Weź udział w warsztatach retuszu High-End w Krakowie

2
7 Październik 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Już 22 października będziecie mieli szansę poznać zaawansowane techniki retuszu High-End beauty, fashion oraz portretu. Dowiesz się, jak używać wybranych narzędzi, by w pełni wykorzystać potencjał Adobe Photoshop. Dzięki warsztatom będziecie wiedzieć jak uzyskać look, który mają zdjęcia z magazynów i kampanii prestiżowych marek.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które znają podstawowe narzędzia i interfejs programu Adobe Photoshop. Krok po kroku poznacie proces postprodukcji zdjęcia. Nauczycie się, jak odpowiednio wywoływać zdjęcia w Camera Raw, wydzielać plany oraz jak prawidłowo pracować nad kompozycją zdjęcia. Prowadzący pokaże także sposoby precyzyjnego zaznaczania poszczególnych obszarów oraz manipulowania światłem i kolorem. Poznacie techniki czyszczenia zdjęć oraz sposoby na niedestrukcyjny retusz. Będziemy mówić również o usuwaniu różnic w kolorach, a także pokażemy sprawdzone metody dla niecierpliwych.

Podczas zajęć pracować będziemy na dwóch rodzajach zdjęć: beauty oraz fashion, jednak poznane techniki z powodzeniem zastosujecie w każdym rodzaju fotografii. 

fot. Łukasz Brześkiewicz, retusz: Dawid Żądło

Podczas 8 godzinnego spotkania poznacie "workflow" i sprawdzone techniki retuszu High-End, których używają najlepsi w branży. Warsztaty prowadzi Dawid Żądło, który ma doświadczenie w pracy dla międzynarodowych marek i fotografów. Retuszował m.in. dla Sephora, Nike, Dior, Gucci, Diesel, Puma, Manolo Blahnik, Elle Russia, Elle France, Vogue UK, W Magazine, Interview Germany oraz wielu innych.

Cena warsztatów to 599 zł. Dodatkowo otrzymacie godzinę konsultacji online z prowadzącym, do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty warsztatów. Będziecie mogli omówić postępy w nauce i otrzymać kolejne, cenne wskazówki.

fot. Weronika Kosińska, retusz: Dawid Żądło

Warsztaty mają charakter praktyczny. Konieczne jest zabranie ze sobą laptopa z programem Adobe Photoshop, lub tabletu graficznego.

Zapisy i więcej informacji znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

(fot. okładkowa: Adam Angelides)

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Już po raz piąty początek września upłynie pod znakiem festiwalu “W ramach Sopotu”. Zobaczymy najnowsze projekty czołowych polskich fotografów, a także wystawy tegorocznych rezydentów...
7
0
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
247
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
28
0
Powiązane artykuły