Odkryj niepowtarzalne uroki krainy Wielkich Jezior Mazurskich

0

Autor: Michał Chrzanowski

5 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Tokina wraz z projektem fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny plener fotorgraficzny. Tym razem miejscem spotkania będą bajkowe Mazury. Tak więc na nadchodzących warsztatach nie powinno zabraknąć w szczególności miłośników krajobrazu i piękna przyrody.

Zajęcia zaplanowane są w samym środku Puszczy Piskiej, nad brzegiem Jeziora Bełdany - jednego z najpiękniejszych w systemie Wielkich Jezior Mazurskich. Jeziora, lasy, łąki, polany, zachody słońca, słowem niezliczona ilość miejsc, w których da się zrobić wspaniałe zdjęcia - zachęcają organizatorzy warsztatów.

W ramach pleneru fotograficznego zaplanowany jest także spływ łodziami z przewodnikiem po rzece Krutyni oraz rejs statkiem po jeziorze Bełdany. Ponadto uczestnicy warsztatów odwiedzą zabytkowe wsie Wojnowo i Gałkowo oraz stadninę koni tarpanów w Popielnie.

Jak zapewniają organizatorzy fotowarsztatów, jedną z atrakcji jest również miejsce noclegowe. Statek MS Classic Lady poza odpoczynkiem gwarantuje także wyjątkową lokalizację fotograficzną.

Oczywiście na czas trwania warsztatów będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Fotograficzny wyjazd zaplanowana na 21-23 października 2016 roku. Jego koszt wynosi 497 zł i obejmuje uczestnictwo w zajęciach, 2 noclegi, wyżywienie oraz spływ  łodziami „pychówkami”  z przewodnikiem po rzece Krutyni oraz rejs statkiem po jeziorze Bełdany.

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com. Więcej informacji o warsztatach znajdziecie na stronie fotowarsztaty.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0