Bez książki ani rusz(t)

Bez książki ani rusz(t)

Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem “Bez książki ani rusz(t)”. Nadesłane zdjęcia powinny być inspirowane książka wybraną przez uczestnika konkursu. Prace możne przesyłać do 31 lipca 2015 roku.

Konkurs ”Bez książki ani rusz(t)” ma być zachętą do działania na styku dziedzin sztuki i przełamania stereotypu czytania jako czynności statycznej i nudnej. Organizatorzy chcą udowodnić, że to właśnie książki otwierają przed nowe światy. W tym celu zorganizowali konkurs fotograficzny, w którym zadaniem jest zobrazowanie zdarzenia, tytułu, sceny z wybranej książki bądź też inspirowanie się jej klimatem.

Prace na konkurs w formie elektronicznej można nadsyłać do 31 lipca 2015 roku na adres konkurs@bilbiotekalegionowo.pl. Zdjęcia zostaną poddane ocenie jury, w którym zasiądą Maciej Stępiński, Piotr Janowczyk i Dorota Milerowicz. Pula nagród wynosi 3000 zł. Po ogłoszeniu wyników konkursu planowana jest wystawa plenerowa.

Imprezą towarzyszącą jest również otwarty wykład Macieja Stępińskiego, które odbędą się 19 czerwca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza.

Więcej szczegółów pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie bibliotekalegionowo.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!