Bez książki ani rusz(t)

Bez książki ani rusz(t)

Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem “Bez książki ani rusz(t)”. Nadesłane zdjęcia powinny być inspirowane książka wybraną przez uczestnika konkursu. Prace możne przesyłać do 31 lipca 2015 roku.

Konkurs ”Bez książki ani rusz(t)” ma być zachętą do działania na styku dziedzin sztuki i przełamania stereotypu czytania jako czynności statycznej i nudnej. Organizatorzy chcą udowodnić, że to właśnie książki otwierają przed nowe światy. W tym celu zorganizowali konkurs fotograficzny, w którym zadaniem jest zobrazowanie zdarzenia, tytułu, sceny z wybranej książki bądź też inspirowanie się jej klimatem.

Prace na konkurs w formie elektronicznej można nadsyłać do 31 lipca 2015 roku na adres konkurs@bilbiotekalegionowo.pl. Zdjęcia zostaną poddane ocenie jury, w którym zasiądą Maciej Stępiński, Piotr Janowczyk i Dorota Milerowicz. Pula nagród wynosi 3000 zł. Po ogłoszeniu wyników konkursu planowana jest wystawa plenerowa.

Imprezą towarzyszącą jest również otwarty wykład Macieja Stępińskiego, które odbędą się 19 czerwca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej legionowskiego ratusza.

Więcej szczegółów pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie bibliotekalegionowo.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8