Konkurs dla młodych artystów

Zapraszamy wszystkich młodych artystów do udziału w konkursie “Many Hands” odbywającym się w ramach Warsaw Photo Days 2014.

Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00

Many Hands Make Light Work to prywatna kolekcja fotografii, której tematem jest ingerencja ręki artysty w dzieło. Ingerencja polega na kreatywnych działaniach na odbitce, negatywie, slajdzie czy obiekcie. Wynikiem tych interwencji są dzieła “sygnowane”, posiadające osobisty, autorski “stempel”.

Konkurs Many Hands jest skierowany do młodych artystów (do 35 roku życia) i ma na celu promocję młodych talentów oraz idei kolekcjonowania sztuki.


Wybrana przez jury, zwycięska praca zostanie zakupiona do Kolekcji i zaprezentowana na stronie manyhands.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie finisażu Warsaw Photo Days w dniu 23 listopada 2014 (niedziela) o godz. 18:00 w KINO.LAB w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Skład jury oceniającego prace:

Dominika Chazanow - właścicielka kolekcji Many Hands Make Light Work

Katarzyna Majak - kuratorka kolekcji Many Hands Make Light Work

Prof. Grzegorz Przyborek - artysta, twórczość w zakresie fotografii, rysunku, rzeźby i instalacji; wieloletni pedagog


Katarzyna Sagatowska - fotografka, kuratorka projektu Fotografia Kolekcjonerska

Bownik - artysta

Zgłoszenia do konkursu należy nadesłać do północy dnia 14 listopada 2014 na adres: konkurs@manyhands

Zgłoszenie musi zawierać:


a/ plik w formacie pdf zawierający proponowane zdjęcie lub cykl fotografii z konkretnego projektu (rozdzielczość 72 dpi, objętość pliku do 5MB).


b/ plik w formacie pdf zawierający opis – max. 1800 znaków, w tym:

i. opis projektu, którego praca jest częścią oraz link do strony www z projektem

ii. proponowaną cenę sprzedaży brutto


iii. informację czy projekt był już prezentowany (jeśli tak, to gdzie)


iv. format i opis techniczny (w tym nakład, własności archiwalne)

v. biogram autora


vi. dane teleadresowe (adres e-mail, nr telefonu, Skype, adres korespondencyjny)

Zgłoszenia nie spełniające powyższych wymogów nie będą brane pod uwagę.

Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu dostępnego na: manyhands.pl

Komentarze
Zobacz więcej z tagiem: konkurs fotograficzny
logo logo
Magazyny
Zamów