BZ WBK Press Foto w Gliwicach

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowej wystawy BZ WBK Press Foto, który odbędzie się już dzisiaj, w piątek 10 sierpnia o godz. 18:00 w Starej Fabryce Drutu w Gliwicach. Najlepsze prace polskich fotoreporterów będzie można oglądać w postindustrialnych wnętrzach do końca sierpnia.
Kategoria Cywilizacja - zdjęcie pojedyncze: 1 nagroda - Marek Maliszewski (4Lomza.pl). Zniszczony dom po nawałnicy. Zerwany dach, popękane ściany. Mieszkanka tego pokoju została w innej miejscowości i dzięki temu przeżyła. Cegły spadły na jej łóżko. Gontarze (Polska) 21 lipca 2011 r.


Już od 10 sierpnia wystawa BZ WBK Press Foto 2012 prezentowana będzie  w postindustrialnych wnętrzach Starej Fabryki Drutu w Gliwicach. Podczas śląskiej odsłony wystawy prezentowane będą również wybrane zdjęcia młodzieży wykonane podczas warsztatów BZ WBK Press Foto junior, które odbyły się w Gliwicach na przełomie czerwca i lipca br. Prowadził je Waldemar Kompała, który jest szefem działu fotoreporterów Rzeczpospolitej i zarazem jurorem Konkursu BZ WBK Press Foto 2012.

Prace nagrodzone w konkursie BZ WBK Press Foto znajdziecie w naszej galerii.


Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto 2012
Wernisaż: 10.08.2012, godz. 18:00
Termin: 11-31.08.2012

Stara Fabryka Drutu
ul. Dubois 22
Gliwice
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1