Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto 2011 w Łomży

Do 2 października w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży możemy oglądać prace nagrodzone w konkursie BZ WBK Press Foto 2011.
Nagroda Banku Zachodniego WBK. Fragment fotoreportażu Maksymiliana Rigamontiego.

Wystawa zdjęć laureatów siódmej edycji konkursu BZ WBK Press Foto będzie prezentowana do 2 października w salach ekspozycyjnych Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

Wystawa BZ WBK Press Foto 2011 stanowi okazję do przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń, których byliśmy świadkami w ciągu ostatnich 12 miesięcy - powiedziała Beata Kaczyńska, dyrektor I oddziału Banku Zachodniego WBK w Łomży.

Siódma edycja konkursu pobiła dotychczasowe rekordy dotyczące liczby uczestników oraz zgłoszonych prac. Zwycięskie prace wyłoniono spośród 8600 zdjęć nadesłanych przez 393 fotoreporterów z całej Polski, w tym jednego z Łomży, do następujących kategorii: Cywilizacja, Wydarzenia, Społeczeństwo, Portret, Sport, Przyroda i środowisko naturalne, Kultura i sztuka oraz Fotokast.

Wystawa BZ WBK Press Foto 2011 w muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży jest jedną z 24 ekspozycji będących na trasie tegorocznej edycji konkursu.

Nagrodzone prace możecie zobaczyć w naszej galerii.

Więcej informacji o BZ WBK Press Foto na stronie: www.bzwbkpressfoto.pl.


Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto 2011
Termin: do 2.10.2011

Muzeum Północno-Mazowieckie
ul. Dworna 22 c, Łomża
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
5
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0