Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto 2011 w Łomży

Do 2 października w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży możemy oglądać prace nagrodzone w konkursie BZ WBK Press Foto 2011.
Nagroda Banku Zachodniego WBK. Fragment fotoreportażu Maksymiliana Rigamontiego.

Wystawa zdjęć laureatów siódmej edycji konkursu BZ WBK Press Foto będzie prezentowana do 2 października w salach ekspozycyjnych Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

Wystawa BZ WBK Press Foto 2011 stanowi okazję do przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń, których byliśmy świadkami w ciągu ostatnich 12 miesięcy - powiedziała Beata Kaczyńska, dyrektor I oddziału Banku Zachodniego WBK w Łomży.

Siódma edycja konkursu pobiła dotychczasowe rekordy dotyczące liczby uczestników oraz zgłoszonych prac. Zwycięskie prace wyłoniono spośród 8600 zdjęć nadesłanych przez 393 fotoreporterów z całej Polski, w tym jednego z Łomży, do następujących kategorii: Cywilizacja, Wydarzenia, Społeczeństwo, Portret, Sport, Przyroda i środowisko naturalne, Kultura i sztuka oraz Fotokast.

Wystawa BZ WBK Press Foto 2011 w muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży jest jedną z 24 ekspozycji będących na trasie tegorocznej edycji konkursu.

Nagrodzone prace możecie zobaczyć w naszej galerii.

Więcej informacji o BZ WBK Press Foto na stronie: www.bzwbkpressfoto.pl.


Wystawa pokonkursowa BZ WBK Press Foto 2011
Termin: do 2.10.2011

Muzeum Północno-Mazowieckie
ul. Dworna 22 c, Łomża
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8