Najlepsze efekty do Photoshopa taniej o 94%

0
Promocja
20 Marzec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

W fotografii nie chodzi wyłącznie o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistości - przede wszystkim chcemy, by wywoływała wśród widzów emocje. W osiągnięciu tego celu i stworzeniu niepowtarzalnych, wybijających się na tle innych obrazów mogą nam znacznie pomóc paczki z efektami do programów graficznych.

Jeśli zajmujesz się grafiką, lub fotografią, specjalne akcje do Photoshopa oferowane przez PhotoWhoa mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Odpowiednie użycie i mieszanie efektów ułatwi Ci tworzenie stylizowanych grafik prosto ze zdjęć.

Każdy efekt wchodzący w skład paczki jest unikalny i przeznaczony do specyficznych celów. W zależności od motywu przewodniego twojej fotografii możesz zdecydować się na abstrakcję, kolaże czy efekty, dzięki którym twoje zdjęcia będą wyglądały jak malowany obraz. Wszystko to podane w formie łatwych do użycia akcji i szablonów do programu Photoshop, które dodatkowo dostępne są teraz w promocyjnej cenie.

Na paczkę The Artistic Photo FX Photoshop bundle, którą możecie kupić z 94-procentowym rabatem już za około 90 zł, składa się w sumie 10 różnych akcji 15 szablonów. Ich listę i przykładowe efekty znajdziecie tutaj. tutaj.

Zalety zestawu Artistic Photo FX Photoshop Bundle

Przede wszystkim to świetny stosunek jakości do ceny, ale także duża kompatybilność. Efekty zawarte w zestawie są w pełni kompatybilne z programem Photoshop od wersji CS3, aż po najnowsze odsłony wersji CC. Ale to nie jedyne korzyści płynące z wykorzystania oferty PhotoWhoa.

Łatwość użycia

Edycja grafiki i dotarcie do atrakcyjnych rezultatów to żmudny i czasochłonny proces. Zestawy gotowych akcji i szablonów eliminują skomplikowanie tych procesów, wprowadzając łatwe do użycia narzędzia, które oferują momentalne rezultaty. Aby z nich korzystać nie trzeba posiadać żadnej specjalnej wiedzy czy umiejętności związanych z obróbką grafiki

Dobrze zorganizowane warstwy

Żeby mieć pewność, że praca będzie przebiegać łatwo i przyjemnie, każdy z szablonów oferuje dobrze opisane i wygodne w edycji warstwy, które umożliwią szybką i skuteczną manipulację obrazem.

Przywołanie skomplikowanych procesów jednym kliknięciem

Akcje do programu Photoshop, dzięki automatyzacji określonych procesów pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, co znacznie wpływa na naszą wydajność. Za pomocą jednego kliknięcia, możemy dokonywać złożonych edycji, bez konieczności znajomości poszczególnych etapów.

Dopasowanie kolorów

Jeśli jesteś zawodowcem, z pewnością wiesz jak ważny jest kolor. Dlatego każdy z efektów oferuje opcję dopasowania barw i tonów oraz ich intensywności, według potrzeb użytkownika.

Rezultaty najwyższej jakości

Jeśli potrzebujesz grafik, które przykuwają uwagę, zestaw Artistic Photo FX Photoshop bundle jest dokładnie tym, czego szukasz. Różnorodne efekty i szablony pozwolą osiągnąć ci rezultaty, które pasują do motywu i założeń twoich prac.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
Koniec z bezkarnym retuszem twarzy - Adobe zaprezentowało narzędzie do wykrywania fotomanipulacji
We współpracy z badaczami z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley, Adobe opracowało nowy algorytm do wykrywania cyfrowych zmian dokonanych za pomocą narzędzia skraplania z uwzględnieniem...
30
0
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Adobe Photoshop Camera - nowy poziom mobilnej automatyzacji
Software'owy gigant chce przeprowadzić kolejny szturm na rynek aplikacji mobilnych, pokazując na konferencji Adobe MAX 2019 nowy program, który praktycznie sam robi i edytuje zdjęcia.
6
0
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Technologia Content Aware wkracza do Lightrooma
Oprócz nowości w postaci mobilnej wersji Photoshopa i oryginalnej aplikacji Photoshop Camera, Adobe wprowadziło także szereg usprawnień do poszczególnych wersji...
1
0
Powiązane artykuły