Najlepsze efekty do Photoshopa taniej o 94%

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Marzec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

W fotografii nie chodzi wyłącznie o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistości - przede wszystkim chcemy, by wywoływała wśród widzów emocje. W osiągnięciu tego celu i stworzeniu niepowtarzalnych, wybijających się na tle innych obrazów mogą nam znacznie pomóc paczki z efektami do programów graficznych.

Jeśli zajmujesz się grafiką, lub fotografią, specjalne akcje do Photoshopa oferowane przez PhotoWhoa mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Odpowiednie użycie i mieszanie efektów ułatwi Ci tworzenie stylizowanych grafik prosto ze zdjęć.

Każdy efekt wchodzący w skład paczki jest unikalny i przeznaczony do specyficznych celów. W zależności od motywu przewodniego twojej fotografii możesz zdecydować się na abstrakcję, kolaże czy efekty, dzięki którym twoje zdjęcia będą wyglądały jak malowany obraz. Wszystko to podane w formie łatwych do użycia akcji i szablonów do programu Photoshop, które dodatkowo dostępne są teraz w promocyjnej cenie.

Na paczkę The Artistic Photo FX Photoshop bundle, którą możecie kupić z 94-procentowym rabatem już za około 90 zł, składa się w sumie 10 różnych akcji 15 szablonów. Ich listę i przykładowe efekty znajdziecie tutaj. tutaj.

Zalety zestawu Artistic Photo FX Photoshop Bundle

Przede wszystkim to świetny stosunek jakości do ceny, ale także duża kompatybilność. Efekty zawarte w zestawie są w pełni kompatybilne z programem Photoshop od wersji CS3, aż po najnowsze odsłony wersji CC. Ale to nie jedyne korzyści płynące z wykorzystania oferty PhotoWhoa.

Łatwość użycia

Edycja grafiki i dotarcie do atrakcyjnych rezultatów to żmudny i czasochłonny proces. Zestawy gotowych akcji i szablonów eliminują skomplikowanie tych procesów, wprowadzając łatwe do użycia narzędzia, które oferują momentalne rezultaty. Aby z nich korzystać nie trzeba posiadać żadnej specjalnej wiedzy czy umiejętności związanych z obróbką grafiki

Dobrze zorganizowane warstwy

Żeby mieć pewność, że praca będzie przebiegać łatwo i przyjemnie, każdy z szablonów oferuje dobrze opisane i wygodne w edycji warstwy, które umożliwią szybką i skuteczną manipulację obrazem.

Przywołanie skomplikowanych procesów jednym kliknięciem

Akcje do programu Photoshop, dzięki automatyzacji określonych procesów pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, co znacznie wpływa na naszą wydajność. Za pomocą jednego kliknięcia, możemy dokonywać złożonych edycji, bez konieczności znajomości poszczególnych etapów.

Dopasowanie kolorów

Jeśli jesteś zawodowcem, z pewnością wiesz jak ważny jest kolor. Dlatego każdy z efektów oferuje opcję dopasowania barw i tonów oraz ich intensywności, według potrzeb użytkownika.

Rezultaty najwyższej jakości

Jeśli potrzebujesz grafik, które przykuwają uwagę, zestaw Artistic Photo FX Photoshop bundle jest dokładnie tym, czego szukasz. Różnorodne efekty i szablony pozwolą osiągnąć ci rezultaty, które pasują do motywu i założeń twoich prac.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Calibrite Profiler - nowe oprogramowanie optymalizacji pracy monitorów i procesu edycji
Calibrite Profiler - nowe oprogramowanie optymalizacji pracy monitorów i procesu edycji
Calibrite prezentuje nowe oprogramowanie, które ułatwić ma kalibrację monitora i pozwolić łatwo zarządzać pracą z kolorem. Użytkownicy oprogramowania X-Rite mogą...
1
Luminar AI dostępny do pobrania za darmo
Luminar AI dostępny do pobrania za darmo
W ramach specjalnej promocji niemieckiego magazynu Chip, przedostatnią wersję programu do obróbki zdjęć Luminar możecie obecnie pobrać całkowicie za darmo.
49
Aktualizacja aplikacji NX Field - większe możliwości zdalnego sterowania w aparatach Nikon
Aktualizacja aplikacji NX Field - większe możliwości zdalnego sterowania w aparatach Nikon
Uaktualnione oprogramowanie Nikon NX Field obsługuje nagrywanie filmów modelem Nikon Z 9, pełnoklatkowym bezlusterkowcem formatu FX i poszerza możliwości zdalnego...
6
Powiązane artykuły