Nowy zestaw PhotoWhoa to ponad 4 tys. efektów do Photoshopa za niecałe 150 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Lipiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Odnalezienie gotowych warstw, nakładek i efektów do Photoshopa, które zrealizują większość Twoich edycyjnych potrzeb, może nie należeć do łatwych zadać. Dlatego też PhotoWhoa oferuje teraz olbrzymi zestaw przeszło 4 tys. efektów zaprojektowanych z myślą o Photoshopie.

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Photowhoa.

Wspaniałe fotografie przyciągają uwagę, wywierają silne wrażenia i są warte tysiąca słów. Jednak, aby tworzyć takie obrazy trzeba posiadać specjalny zestaw umiejętności. A jeśli chodzi o rozwijanie umiejętności fotografowania, to absolutnym minimum jest odpowiednie opanowanie aparatu, nauczenie się podstawowych technik oświetleniowych i kompozycyjnych oraz wprawne oko, które pozwoli dostrzec scenę lub obiekt warte naciśnięcia spustu migawki.

Jednak niezależnie od wysiłku i wielogodzinnych treningów, będą chwile, kiedy Twoje zdjęcia nie będą tak oszałamiające, jak byś tego chciał. Jaki więc jest sekret? Odpowiedź leży w warstwach, efektach i nakładkach do Photoshopa.

Wkrocz w mistyczny świat efektów w Photoshopie

Pamiętasz portret z romantyczną poświatą wokół aktorki? Czy wtedy przez chwilę chciałeś wydostać się z małej rutyny i poprawić swoje umiejętności fotograficzne? Faktem jest, że nawet jeśli wykonasz ujęcie, które wydaje Ci się bez zarzutu, to nadal możesz przenieść je na wyższy poziom, dzięki niewielkiej magii - edycji zdjęć.

- Mówiąc o magii, przekształcanie fotografii w magiczne rzemiosło nigdy nie było tak proste, jak w przypadku Photoshopa - czytamy na platformie PhotoWhoa. - Możliwości, jakie prezentuje są nieograniczone. Niezależnie od tego, czy chcesz zastosować podstawowe korekty, czy wykonać zaawansowaną transformację, czy też stworzyć surrealistyczne obrazy - pod tym względem nic nie zbliży się do możliwości Photoshopa. Dodaj kilka nakładek w programie, a wkrótce staniesz się prawdziwym crème de la crème branży fotograficznej.

Nakładki programu Photoshop są znane ze swojej zdolności do uzyskania pożądanych efektów artystycznych na dowolnym zdjęciu, czy też uwiecznionej scenie. Chociaż są doskonałym sposobem na ulepszenie wyglądu zdjęcia, możesz je szybko usunąć, jeśli obraz nie jest dla Ciebie atrakcyjny. W zestawie przygotowanym przez PhotoWhoa znajdziesz aż 4076 nakładek i przeróżnych warstw przygotowanych z myślą o Photoshopie, które będziesz mógł dowolnie wykorzystać podczas edycji zdjęć.

- Ten zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz w odniesieniu do nakładek programu Photoshop. Wszystko, co musisz zrobić, to je pobrać i zainstalować. Są gotowe do użycia. W rzeczywistości każda nakładka ma rozszerzoną licencję. Oznacza to, że możesz używać ich w kółko bez żadnych ograniczeń. Nakładki zaprojektowane w formatach JPEG i PNG są dopasowane do wszystkich urządzeń i programów, które pozwalają na użycie warstw - zaznacza PhotoWhoa.

Jeśli więc chcesz zapoznać się z propozycją PhotoWhoa i kolejne zdjęcia edytować już przy użyciu specjalistycznych warstw i nakładek do Photoshopa, to odsyłamy na stronę www.photowhoa.com. Znajdziesz tam między innymi opisany zestaw 4076 efektów, który jest już dostępny do pobrania za jedynie 39 dolarów, czyli około 150 zł, w ramach specjalnej oferty PhotoWhoa. Po ściągnięciu, od razu możemy zacząć z nich korzystać.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Nie wiesz jaką kartę wybrać? Pomoże ci ta wyszukiwarka
Nie wiesz jaką kartę wybrać? Pomoże ci ta wyszukiwarka
Wybór właściwej karty pamięci do aparatu, kamery lub drona to konieczność sprawdzenia wielu parametrów. Aby ułatwić ten proces, Lexar przygotował wygodną wyszukiwarkę, która zrobi to...
17
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Twórcy programu Luminar informują o wprowadzeniu nowej funkcji o nazwie GenSwap. Tym samym program dołącza do rosnącego grona aplikacji, które w procesie edycji wykorzystują możliwości...
7
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon przedstawia nową bezpłatną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwić ma pracę w środowisku wielokamerowym. Pozwala obsłużyć do 4 kamer jednocześnie, umożliwiając na szeroką...
5
Powiązane artykuły