Samyang AF 24-70 mm f/2.8 Sony FE - zbliża się koniec akcji serwisowej

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Focus Nordic Poland wyłączny dystrybutor Samyang w Polsce informuje, iż 10 grudnia 2022 r. kończy proces wymiany serwisowej obiektywów Samyang AF 24-70mm F/2.8 Sony FE.

Informacja prasowa

Proces wymiany był spowodowany usterką fabryczną niewielkiej partii obiektywów z pierwszej dostawy do Polski, która miała miejsce pod koniec 2021 roku. Obiektywy zostały zidentyfikowane na podstawie zamkniętej listy numerów fabrycznych. 

Niezależnie od wystąpienia wady producent w porozumieniu z dystrybutorem podjęli decyzję o wymianie całej partii obiektywów. Proces ten właśnie dobiega końca - akcja serwisowa kończy się 10 grudnia 2022 roku.

Przeczytaj także:
Samyang AF 24-70 mm f/2.8 FE - test obiektywu

Pierwszy zoom Samyanga to kamień milowy na drodze rozwoju tego producenta. Przy okazji szkło ma godnie konkurować swoimi możliwościami z dużo droższą natywną konstrukcją. Sprawdziliśmy, co ma do zaoferowania. [Czytaj więcej]

Obiektywy z późniejszych dostaw są wolne od wad.  Serwis Samyang w Polsce – Proclub Warszawa - nie odnotował ani jednego przypadku problemów z tym modelem.

Zapraszamy do bezpiecznych zakupów u autoryzowanych dealerów Samyang.

Więcej informacji pod adresem info@focusnordic.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Voigtlander Nokton 75 mm f/1.5 z mocowaniem Nikon Z
Voigtlander Nokton 75 mm f/1.5 z mocowaniem Nikon Z
Po wersjach do systemów Leica M i Canon RF, jasną manualną portretówkę Voigtlander Norton 75 mm f/1.5 otrzymujemy także z mocowaniem Nikon Z. Obiektyw łączy wysokiej jakości optykę ze...
1
Irix 45 mm f/1.4 do końca kwietnia taniej o 40%
Irix 45 mm f/1.4 do końca kwietnia taniej o 40%
Next77, dystrybutor obiektywów Irix informuje o specjalnej ofercie na obiektyw Irix 45 mm f/1.4. Do końca kwietnia model ten dostępny jest z 40-procentowym rabatem.
4
Irix Cine 65 mm T1.5 - jasna filmowa stałka już dostępna
Irix Cine 65 mm T1.5 - jasna filmowa stałka już dostępna
Zapowiadany od roku obiektyw Irix Cine 65 mm T1.5 w końcu trafia na rynek. Krótki filmowy teleobiektyw może pochwalić się kompaktową budową, dużą jasnością, wysokiej jakości optyką i...
6
Powiązane artykuły