Rusza cashback na obiektywy Samyang AF do Sony E. Można zaoszczędzić do 350 zł na jednym modelu

26 Kwi 2019
Rusza cashback na obiektywy Samyang AF do Sony E. Można zaoszczędzić do 350 zł na jednym modelu

Jeśli waszą uwagę zwróciły najnowsze, wyposażone w układ AF obiektywy Samyang, właśnie nadarza się świetna okazja na ich zakup. Do końca czerwca potrwa promocja cashback, w ramach której można otrzymać łącznie 1350 zł zwrotu.

Obiektywy Samyang AF to świetna, niedroga alternatywa dla kosztownych obiektywów systemowych Sony. Jeśli szukacie sposobu na rozbudowanie fotograficznego arsenału o ciekawe konstrukcje przy ograniczonym budżecie, warto skorzystać z promocji cashback, z którą właśnie wystartował producent.

W jej ramach, od 1 maja do 30 czerwca 2019 roku, kupując któryś z pięciu obiektywów Samyang AF do systemu Sony E możemy otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy. Dla jednego modelu będzie to maksymalnie 350 zł.

Obiektywy objęte promocją:

Aby wziąć udział w promocji, w czasie od 15 do 30 dnia od daty zakupu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go wraz z dowodem zakupu za pośrednictwem platformy online. Zwrot gotówki w przypadku konkretnego modelu otrzymamy tylko raz.

Promocja obowiązuje u autoryzowanych dealerów marki Samyang:

Więcej informacji na temat promocji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem samyang-foto.pl.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12