Ubersnap - wydrukuj sobie GIF-a

Ubersnap - wydrukuj sobie GIF-a
Wraz z wprowadzoną z nowym iPhonem funkcją „Live Photos”, krótkie ruchome obrazy zdają się przeżywać drugą młodość. Potencjał ten zauważyli twórcy aplikacji Ubersnap, która pozwoli nam utworzyć i zamówić zrobione przez nas GIF-y w formie fizycznej, wydrukowane przy pomocy druku soczewkowego.
Wielu z Was pamięta zapewne z dzieciństwa zwane potocznie „hologramami” pocztówki i obrazki, których zawartość zdawała się poruszać wraz ze zmianą kąta patrzenia. Dzieje się tak za sprawą druku soczewkowego, gdzie dzięki zastosowaniu specjalnej folii można uzyskać efekt trójwymiarowości, bądź animacji obrazu. Teraz taki gadżet możecie możecie zamówić ze swoim zdjęciem, a właściwie GIF-em.Druk soczewkowy nie jest niczym nowy, a podobne rzeczy możemy stworzyć zlecając zadanie drukarni, jednak twórcy Ubersnap postanowili sprawić, żeby z podobnej usługi mogli wygodnie korzystać wszyscy. Dedykowana aplikacja na iPhone’a pozwoli nam nagrać krótki filmik, zamienić go w GIF-a, nałożyć filtry artystyczne niczym z Instagrama i zamówić je w formie fizycznej, kwadratowej odbitki o rozmiarach 5x5 cm.

Niestety usługa nie należy do tanich. Za każda odbitkę zapłacimy $10. Możemy jednak „zarobić” na darmowe odbitki zapraszając do serwisu naszych znajomych. Więcej informacji znajdziecie na stronie ubersnap.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12