Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Ambasador Pentax - nowy program dla miłośników fotografii

2

Autor: Michał Chrzanowski

28 Lipiec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jesteś użytkownikiem aparatu Pentax? Chcesz pokazać swoje zdjęcia i wymienić się uwagami dotyczącymi warsztatu czy sprzętu? Ambasador Pentax to nowy program skierowany właśnie do Ciebie.

Firma stworzyła nowe miejsce w sieci, w którym miłośnicy z logo Pentax będą mogli nie tylko podzielić się swoimi fotografiami, lecz także wymienić się uwagami dotyczącymi warsztatu czy sprzętu. Udział w programie Ambasador Pentax może wziąć każdy, kto fotografuje aparatem marki Pentax. Jego uczestnicy będą mogli m.in. brać udział w warsztatach czy akcjach rabatowych. Raz na kwartał autorzy najlepszych zdjęć zostaną wyróżnieni i otrzymają nagrodę specjalną.

Najbardziej interesujące zdjęcia będą prezentowane podczas wydarzeń kulturalnych, którym partneruje Ricoh Polska. Program ma za zadanie wyłonienie osób, które w przyszłości zostaną Ambasadorami lub Ambasadorami Premium, czynnie reprezentującymi firmę Pentax na polskim rynku. Jako eksperci marki, będą oni pierwsi testować premierowe aparaty i obiektywy. Pierwszą osobą z takim statusem jest specjalizująca się w fotografii portretowej Gosia Jurasz.

- Od lat fotografuję Pentaxem i cieszę się, że mogę zostać pierwszym ambasadorem tej marki w Polsce. W mojej pracy skupiam się na fotografii portretowej a ta wymaga dopracowania najmniejszego szczegółu - powiedziała Gosia Jurasz.

- Pentax i Ricoh to marki nierozerwalnie związane z historią fotografii i jej upowszechnieniem. Od września 2015 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem marki Pentax w Polsce. Teraz nadszedł odpowiedni moment na stworzenie oficjalnego miejsca, które będzie funkcjonować pod naszym patronatem. Chcemy lepiej poznać potrzeby klientów i wspólnie porozmawiać o naszej wspólnej pasji, którą jest fotografia - stwierdził Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

Tak więc jeżeli chcesz dołączyć do świata Pentaxa, to wszystko co musisz zrobić to odwiedzić stronę ambasadorpentax.ricoh.pl i zapisać się do programu.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
31
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Powiązane artykuły