W DJI Arena nauczysz się latać dronami

Autor: Michał Chrzanowski

24 Sierpień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Często nauka latania dronami nie należy do najłatwiejszych. Jednak pod okiem ekspertów DJI będziemy w stanie szybko podszkolić swój warsztat i nauczyć się nowych powietrznych akrobacji. A to nie wszystko co ma do zaoferowania DJI Arena.

DJI, jedna z większych chińskich firm produkujących drony, uruchomiła właśnie nową placówkę. DJI Arena to miejsce, w którym każdy użytkownik dronów będzie mógł nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o swoich maszynach, lecz przede wszystkim będzie mógł podszkolić swój warsztat i oszlifować umiejętności latania.

Kursy teoretyczne jak i praktyczne będą odbywać się w budynku o łącznej powierzchni prawie 1400 metrów kwadratowych. Zajęcia będą kierowane zarówno dla początkujących użytkowników jak i nieco bardziej doświadczonych osób, które będą chciały nauczyć się nowych ewolucji powietrznych.

Firma DJI podkreśla, że jej celem jest „utworzenie odpowiedniego ekosystemu oraz przybliżenie dostępnych najnowszych technologii wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się efektywnej i efektownej obsługi dronów”.

Producent zapewni sprzęt początkującym użytkownikom, którzy wezmą udział w programie edukującym od podstaw. Inni uczestnicy będą musieli wziąć ze sobą swoje drony. Trzy godzinna sesja (głównie praktyka) ma kosztować około $14 na osobę. Jedyna placówka DJI Arena znajduje się w Yongin (30 km od Seulu, Południowa Korea). Firma nie wyklucza jednak uruchomienia podobnych miejsc i innych krajach. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dji.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Znana marka odzieżowa wystartowała z pierwszą kampanią modową stworzoną w całości przy użyciu generatorów grafiki AI. I takich sytuacji będzie coraz więcej.
9
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Polaroid i Magnum Photos wystartowali ze wspólna kampanią, która chce podkreślić wagę opowiadania historii za pomocą fotografii. Towarzyszy jej otwarty konkurs ukierunkowany na...
7
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
W ostatnich latach producenci sprzętu fotograficznego coraz częściej informują o niedoborach poszczególnych produktów, rzekomo spowodowanych zbyt dużym zainteresowaniem. To tylko...
25
Powiązane artykuły