W DJI Arena nauczysz się latać dronami

0

Autor: Michał Chrzanowski

24 Sierpień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Często nauka latania dronami nie należy do najłatwiejszych. Jednak pod okiem ekspertów DJI będziemy w stanie szybko podszkolić swój warsztat i nauczyć się nowych powietrznych akrobacji. A to nie wszystko co ma do zaoferowania DJI Arena.

DJI, jedna z większych chińskich firm produkujących drony, uruchomiła właśnie nową placówkę. DJI Arena to miejsce, w którym każdy użytkownik dronów będzie mógł nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o swoich maszynach, lecz przede wszystkim będzie mógł podszkolić swój warsztat i oszlifować umiejętności latania.

Kursy teoretyczne jak i praktyczne będą odbywać się w budynku o łącznej powierzchni prawie 1400 metrów kwadratowych. Zajęcia będą kierowane zarówno dla początkujących użytkowników jak i nieco bardziej doświadczonych osób, które będą chciały nauczyć się nowych ewolucji powietrznych.

Firma DJI podkreśla, że jej celem jest „utworzenie odpowiedniego ekosystemu oraz przybliżenie dostępnych najnowszych technologii wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się efektywnej i efektownej obsługi dronów”.

Producent zapewni sprzęt początkującym użytkownikom, którzy wezmą udział w programie edukującym od podstaw. Inni uczestnicy będą musieli wziąć ze sobą swoje drony. Trzy godzinna sesja (głównie praktyka) ma kosztować około $14 na osobę. Jedyna placówka DJI Arena znajduje się w Yongin (30 km od Seulu, Południowa Korea). Firma nie wyklucza jednak uruchomienia podobnych miejsc i innych krajach. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dji.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Peak Design Marketplace - firma zachęca użytkowników do sprzedaży używanych akcesoriów fotograficznych
Peak Design Marketplace - firma zachęca użytkowników do sprzedaży używanych akcesoriów...
Coraz więcej producentów idzie w stronę recyklingu, oferując używane produkty w niższych cenach. Do tego grona dołącza Peak Design, które stworzyło platformę do...
5
0
Koniec lustrzanek Sony. Bagnet Minolta A przeszedł do historii…
Koniec lustrzanek Sony. Bagnet Minolta A przeszedł do historii…
Ostatnie modele lustrzanek Sony zniknęły ze strony producenta. To symboliczny koniec systemu opartego na bagnecie A
14
2
Mem warty fortunę - zdjęcie "Disaster Girl" sprzedane za pół mln dolarów jako token NFT
Mem warty fortunę - zdjęcie "Disaster Girl" sprzedane za pół mln dolarów jako token NFT
Technologia kryptowalut zmienia świat sztuki na naszych oczach i na nowo definiuje wartość dzieł w przestrzeni cyfrowej, wprowadzając do niej pojęcie unikalności....
81
4
Powiązane artykuły