W DJI Arena nauczysz się latać dronami

Autor: Michał Chrzanowski

24 Sierpień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Często nauka latania dronami nie należy do najłatwiejszych. Jednak pod okiem ekspertów DJI będziemy w stanie szybko podszkolić swój warsztat i nauczyć się nowych powietrznych akrobacji. A to nie wszystko co ma do zaoferowania DJI Arena.

DJI, jedna z większych chińskich firm produkujących drony, uruchomiła właśnie nową placówkę. DJI Arena to miejsce, w którym każdy użytkownik dronów będzie mógł nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o swoich maszynach, lecz przede wszystkim będzie mógł podszkolić swój warsztat i oszlifować umiejętności latania.

Kursy teoretyczne jak i praktyczne będą odbywać się w budynku o łącznej powierzchni prawie 1400 metrów kwadratowych. Zajęcia będą kierowane zarówno dla początkujących użytkowników jak i nieco bardziej doświadczonych osób, które będą chciały nauczyć się nowych ewolucji powietrznych.

Firma DJI podkreśla, że jej celem jest „utworzenie odpowiedniego ekosystemu oraz przybliżenie dostępnych najnowszych technologii wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się efektywnej i efektownej obsługi dronów”.

Producent zapewni sprzęt początkującym użytkownikom, którzy wezmą udział w programie edukującym od podstaw. Inni uczestnicy będą musieli wziąć ze sobą swoje drony. Trzy godzinna sesja (głównie praktyka) ma kosztować około $14 na osobę. Jedyna placówka DJI Arena znajduje się w Yongin (30 km od Seulu, Południowa Korea). Firma nie wyklucza jednak uruchomienia podobnych miejsc i innych krajach. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dji.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Prawda ma znaczenie. Adobe zmienia politykę dotyczącą sprzedaży obrazów AI
Po niedawnych kontrowersjach dotyczących handlu wygenerowanymi obrazami, mającymi ilustrować prawdziwe wydarzenia, Adobe obiecuje zmienić zasady dotyczące zgłaszania prac do Adobe...
8
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
World Press Photo chciało dopuścić do konkursu obrazy AI. Teraz wycofuje się ze swojej decyzji
W ostatnich latach konkurs WPP obrał zupełnie inne tory. W nadchodzącej edycji jury zamierzało dopuścić do konkursu „fotografie” wytworzone generatorach AI. Po fali krytyki...
8
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony i Associated Press kończą testy systemu certyfikowania zdjęć w aparacie
Sony nie będzie pierwsze, ale dzięki swojej pozycji ma szansę sprawić, że certyfikowanie autentyczności zdjęć już na etapie ich wykonywania stanie się standardem. Firma właśnie...
6
Powiązane artykuły