Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

W DJI Arena nauczysz się latać dronami

0

Autor: Michał Chrzanowski

24 Sierpień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Często nauka latania dronami nie należy do najłatwiejszych. Jednak pod okiem ekspertów DJI będziemy w stanie szybko podszkolić swój warsztat i nauczyć się nowych powietrznych akrobacji. A to nie wszystko co ma do zaoferowania DJI Arena.

DJI, jedna z większych chińskich firm produkujących drony, uruchomiła właśnie nową placówkę. DJI Arena to miejsce, w którym każdy użytkownik dronów będzie mógł nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o swoich maszynach, lecz przede wszystkim będzie mógł podszkolić swój warsztat i oszlifować umiejętności latania.

Kursy teoretyczne jak i praktyczne będą odbywać się w budynku o łącznej powierzchni prawie 1400 metrów kwadratowych. Zajęcia będą kierowane zarówno dla początkujących użytkowników jak i nieco bardziej doświadczonych osób, które będą chciały nauczyć się nowych ewolucji powietrznych.

Firma DJI podkreśla, że jej celem jest „utworzenie odpowiedniego ekosystemu oraz przybliżenie dostępnych najnowszych technologii wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się efektywnej i efektownej obsługi dronów”.

Producent zapewni sprzęt początkującym użytkownikom, którzy wezmą udział w programie edukującym od podstaw. Inni uczestnicy będą musieli wziąć ze sobą swoje drony. Trzy godzinna sesja (głównie praktyka) ma kosztować około $14 na osobę. Jedyna placówka DJI Arena znajduje się w Yongin (30 km od Seulu, Południowa Korea). Firma nie wyklucza jednak uruchomienia podobnych miejsc i innych krajach. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dji.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
110
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Kodak Alaris zapowiada podniesienie od nowego roku cen materiałów światłoczułych o nawet 20 procent. Tłumaczy to wzrostem kosztów spowodowanych przez światową pandemią...
6
0
Powiązane artykuły