Foczta.pl - pocztówka z twoim zdjęciem

0
Maciej Luśtyk
2 Luty 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Foczta.pl to nowy portal, który umożliwia zaprojektowanie i wysłanie pocztówki z własnym zdjęciem, bez konieczności wychodzenia z domu. Z okazji ferii zimowych, nasi czytelnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji i za darmo wypróbować usługi serwisu.
Serwis Foczta.pl dostarcza narzędzia umożliwiające zaprojektowanie, edycję i wysyłkę spersonalizowanych kartek pocztowych. Oprócz opcji zamieszczenia własnego zdjęcia, możliwe jest udekorowanie pocztówki specjalnym tekstem, naklejkami oraz skorzystanie z szeregu dostępnych ramek. Z tyłu kartki znajduje się miejsce na pozdrowienia. Zdjęcia drukowane są na papierze o gramaturze 300 g/m2 i pokryte folią błyszczącą, co zwiększa ich trwałość. Pocztówki mają tradycyjny wymiar 9 x 14 cm, a wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Foczta.pl umożliwia wysyłkę kartek do adresatów na terenie całego świata. W celu zapewnienia prywatności, przed wysłaniem wszystkie pocztówki są kopertowane. Koszt wysłania pocztówki zaczyna się od 4,95zł (cena zawiera opłatę pocztową). Przy wysyłce kilku pocztówek doliczany jest rabat, który może sięgnąć 20%. Twórcy serwisu informują, że niebawem wystartuje aplikacja umożliwiająca korzystanie z usług serwisu za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki niewysokiej cenie usługi, bogatym możliwościom edycji kartek i łatwej obsłudze, serwis Foczta.pl z pewnością stanie się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych pocztówek.

Uwaga!
Z okazji ferii zimowych, razem z twórcami serwisu Foczta.pl przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Od jutra, korzystając ze specjalnego kodu każdy z naszych czytelników będzie mógł za darmo wysłać jedną pocztówkę. Kod rabatowy opublikujemy jutro na fanpage’u Fotopolis w serwisie Facebook. Promocja potrwa do 15.02 i obejmuje wysłanie 1000 pocztówek, także radzimy zawczasu przygotować zdjęcie, którego będziecie chcieli użyć. Zdjęcia powinny być dostarczone w formacie JPG, GIF lub PNG i nie przekraczać 10MB. Aby mieć pewność co do jakości wydruku, dłuższa krawędź przesłanego pliku nie powinna być mniejsza niż 1800 pikseli.

Więcej informacji o usłudze znajdziemy na stronie foczta.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)
Więcej w kategorii: Branża
Instagram bez lajków? Twórcy testują nowy wygląd serwisu w 7 krajach
Instagram bez lajków? Twórcy testują nowy wygląd serwisu w 7 krajach
Jeśli uważacie, że po komercjalizacji Instagram zatracił swoją tożsamość, prawdopodobnie nie jesteście w błędzie. Zauważają to też chyba sami twórcy, którzy podejmują...
0
3
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
Działanie filmu może wydawać się proste, ale jego produkcja to znacznie bardziej skomplikowany proces niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie jak powstają najbardziej...
25
2
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu zdjęcia
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu...
Właśnie otrzymaliśmy kolejny przykład wskazujący na to, że przyszłość fotografii będzie prawdopodobnie należeć do układów SI. Naukowcy opracowali system, który jest w...
21
0