Foczta.pl - pocztówka z twoim zdjęciem

Foczta.pl - pocztówka z twoim zdjęciem
Foczta.pl to nowy portal, który umożliwia zaprojektowanie i wysłanie pocztówki z własnym zdjęciem, bez konieczności wychodzenia z domu. Z okazji ferii zimowych, nasi czytelnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji i za darmo wypróbować usługi serwisu.
Serwis Foczta.pl dostarcza narzędzia umożliwiające zaprojektowanie, edycję i wysyłkę spersonalizowanych kartek pocztowych. Oprócz opcji zamieszczenia własnego zdjęcia, możliwe jest udekorowanie pocztówki specjalnym tekstem, naklejkami oraz skorzystanie z szeregu dostępnych ramek. Z tyłu kartki znajduje się miejsce na pozdrowienia. Zdjęcia drukowane są na papierze o gramaturze 300 g/m2 i pokryte folią błyszczącą, co zwiększa ich trwałość. Pocztówki mają tradycyjny wymiar 9 x 14 cm, a wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Foczta.pl umożliwia wysyłkę kartek do adresatów na terenie całego świata. W celu zapewnienia prywatności, przed wysłaniem wszystkie pocztówki są kopertowane. Koszt wysłania pocztówki zaczyna się od 4,95zł (cena zawiera opłatę pocztową). Przy wysyłce kilku pocztówek doliczany jest rabat, który może sięgnąć 20%. Twórcy serwisu informują, że niebawem wystartuje aplikacja umożliwiająca korzystanie z usług serwisu za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki niewysokiej cenie usługi, bogatym możliwościom edycji kartek i łatwej obsłudze, serwis Foczta.pl z pewnością stanie się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych pocztówek.

Uwaga!
Z okazji ferii zimowych, razem z twórcami serwisu Foczta.pl przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Od jutra, korzystając ze specjalnego kodu każdy z naszych czytelników będzie mógł za darmo wysłać jedną pocztówkę. Kod rabatowy opublikujemy jutro na fanpage’u Fotopolis w serwisie Facebook. Promocja potrwa do 15.02 i obejmuje wysłanie 1000 pocztówek, także radzimy zawczasu przygotować zdjęcie, którego będziecie chcieli użyć. Zdjęcia powinny być dostarczone w formacie JPG, GIF lub PNG i nie przekraczać 10MB. Aby mieć pewność co do jakości wydruku, dłuższa krawędź przesłanego pliku nie powinna być mniejsza niż 1800 pikseli.

Więcej informacji o usłudze znajdziemy na stronie foczta.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8