Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu dla młodych globtroterów

Autor: Patrycja Tuszyńska

18 Grudzień 2012
Artykuł na: minutę
Samsung i blogerzy z serwisu Podróżniccy.com otwierają bezpłatną wypożyczalnię sprzętu foto-wideo, która przeznaczona jest głównie dla młodych polskich podróżników.

Samsung i blogerzy prowadzący serwis Podróżniccy.com otwierają bezpłatną wypożyczalnię sprzętu foto-wideo. Celem projektu jest wspomaganie młodych globtroterów, którzy nie posiadają dobrego sprzętu pozwalającego na dokumentowanie ich wypraw. Na wypożyczenie w pierwszej kolejności mogą liczyć osoby, które poza odkrywaniem nowych miejsc, chcą eksplorować i wnikać w nowe kultury i społeczności.

Zainteresowani mogą zgłaszać się bezpośrednio do Podróżnickich, którzy podejmą decyzję o przyznaniu sprzętu. Firma Samsung wypożyczy wtedy potrzebny sprzęt. Obecnie w wypożyczalni są dostępne dwa modele kamer: HMX-W350 oraz HMX-QF20. W planach jest udostępnienie najnowszych kompaktów Galaxy Camera, które są idealnymi aparatami dla blogerów.

Podróżniccy.com to blog autorstwa Ani i Jakuba Górnickich, który powstał we wrześniu 2011 roku. Na jego łamach blogerzy opisują swoje podróże.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły