Dzień otwarty w Sigma ProCentrum we Wrocławiu

Zapraszamy na Dzień Otwarty w salonie Sigma ProCentrum we Wrocławiu. 4 sierpnia w godzinach 9 - 15 będzie można przetestować sprzęt i zrobić zakupy z rabatem.

To już szóste spotkanie z cyklu "Dni Otwarte w Sigma ProCentrum". Organizatorzy tym razem zapraszają do Wrocławia.
4 sierpnia będzie można przetestować sprzęt Sigmy i Hahnel. Dla uczestników przygotowane zostaną stanowiska do zdjęć macro, będzie też możliwość pracy z modelką. Pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

Przewidziane są też rabaty na oferowany sprzęt.

Sigma ProCentrum (Foto-Master)
4 sierpnia 2012, godz. 9.00 - 15.00
Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/2
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1