Dzień otwarty w Sigma ProCentrum we Wrocławiu

Zapraszamy na Dzień Otwarty w salonie Sigma ProCentrum we Wrocławiu. 4 sierpnia w godzinach 9 - 15 będzie można przetestować sprzęt i zrobić zakupy z rabatem.

To już szóste spotkanie z cyklu "Dni Otwarte w Sigma ProCentrum". Organizatorzy tym razem zapraszają do Wrocławia.
4 sierpnia będzie można przetestować sprzęt Sigmy i Hahnel. Dla uczestników przygotowane zostaną stanowiska do zdjęć macro, będzie też możliwość pracy z modelką. Pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

Przewidziane są też rabaty na oferowany sprzęt.

Sigma ProCentrum (Foto-Master)
4 sierpnia 2012, godz. 9.00 - 15.00
Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/2
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0