Dzień otwarty w Sigma ProCentrum we Wrocławiu

Zapraszamy na Dzień Otwarty w salonie Sigma ProCentrum we Wrocławiu. 4 sierpnia w godzinach 9 - 15 będzie można przetestować sprzęt i zrobić zakupy z rabatem.

To już szóste spotkanie z cyklu "Dni Otwarte w Sigma ProCentrum". Organizatorzy tym razem zapraszają do Wrocławia.
4 sierpnia będzie można przetestować sprzęt Sigmy i Hahnel. Dla uczestników przygotowane zostaną stanowiska do zdjęć macro, będzie też możliwość pracy z modelką. Pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

Przewidziane są też rabaty na oferowany sprzęt.

Sigma ProCentrum (Foto-Master)
4 sierpnia 2012, godz. 9.00 - 15.00
Wrocław, ul. Odrzańska 24-29/2
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0