Sony RX100 - nowe akcesoria

Dwoje niezależnych producentów wprowadziło na rynek nowe produkty dedykowane do zaawansowanego kompaktu Sony RX100. Richard Franiec zaprojektował grip, a koreańska firma Gariz stylowy, skórzany pokrowiec.
Sony RX100 to zaawansowany kompakt z dużą matrycą i obiektywem Carl Zeiss typu zoom, z zakresem ogniskowych 28-100 mm. Wprowadzenie aparatu do polskich sklepów było zapowiedziane na drugą połowę lipca, ale jeszcze nie nastąpiło. Za granicą RX100 jest już dostępny i wzbudza zainteresowanie nie tylko użytkowników, ale też producentów akcesoriów.
Grip do Sony RX100


Richard Franiec wprowadził do sprzedaży doklejany grip, który poprawia uchwyt aparatu. Akcesorium kosztuje 35 dolarów, można je zamówić na stronie producenta, płacąc przez PayPal. Dzisiaj pojawiła się informacja, że została wyprzedana pierwsza wyprodukowana seria, kolejne mają pojawić się w trzecim tygodniu sierpnia.


Koreański producent akcesoriów, Gariz, wprowadził do swojej oferty skórzany pokrowiec do RX100. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i przedstawionym na zdjęciach powyżej.


Dodatek można zamówić tylko na stronie producenta, kosztuje około 67 dolarów.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!