British Journal of Photography na iPada

British Journal of Photography, najstarszy magazyn fotograficzny, doczekał się edycji na iPada. Wydawca deklaruje, że nie będzie to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad.

Użytkownicy tabletów iPad mogą za darmo pobrać pierwszy numer magazynu British Journal of Photography. Wydawca podkreśla, że nie jest to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w Internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad. Czytelnicy znajdą w nim zdjęcia w dużej rozdzielczości, materiały multimedialne a także opcje dzielenia się interesującymi artykułami na portalach społecznościowych. British Journal of Photography w wersji na iPada ma się ukazywać kwartalnie. Na razie nie wiadomo, czy kolejne numery będą płatne, czy darmowe.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0