British Journal of Photography na iPada

British Journal of Photography, najstarszy magazyn fotograficzny, doczekał się edycji na iPada. Wydawca deklaruje, że nie będzie to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad.

Użytkownicy tabletów iPad mogą za darmo pobrać pierwszy numer magazynu British Journal of Photography. Wydawca podkreśla, że nie jest to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w Internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad. Czytelnicy znajdą w nim zdjęcia w dużej rozdzielczości, materiały multimedialne a także opcje dzielenia się interesującymi artykułami na portalach społecznościowych. British Journal of Photography w wersji na iPada ma się ukazywać kwartalnie. Na razie nie wiadomo, czy kolejne numery będą płatne, czy darmowe.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1