British Journal of Photography na iPada

British Journal of Photography, najstarszy magazyn fotograficzny, doczekał się edycji na iPada. Wydawca deklaruje, że nie będzie to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad.

Użytkownicy tabletów iPad mogą za darmo pobrać pierwszy numer magazynu British Journal of Photography. Wydawca podkreśla, że nie jest to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w Internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad. Czytelnicy znajdą w nim zdjęcia w dużej rozdzielczości, materiały multimedialne a także opcje dzielenia się interesującymi artykułami na portalach społecznościowych. British Journal of Photography w wersji na iPada ma się ukazywać kwartalnie. Na razie nie wiadomo, czy kolejne numery będą płatne, czy darmowe.
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1