British Journal of Photography na iPada

British Journal of Photography, najstarszy magazyn fotograficzny, doczekał się edycji na iPada. Wydawca deklaruje, że nie będzie to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad.

Użytkownicy tabletów iPad mogą za darmo pobrać pierwszy numer magazynu British Journal of Photography. Wydawca podkreśla, że nie jest to proste przeniesienie materiałów dostępnych na papierze i w Internecie, ale stworzenie treści o zupełnie nowej jakości, dostosowanych do możliwości jakie daje iPad. Czytelnicy znajdą w nim zdjęcia w dużej rozdzielczości, materiały multimedialne a także opcje dzielenia się interesującymi artykułami na portalach społecznościowych. British Journal of Photography w wersji na iPada ma się ukazywać kwartalnie. Na razie nie wiadomo, czy kolejne numery będą płatne, czy darmowe.
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13