Polki w "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum znalazły się biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej.

Pragniemy poinformować, że nakładem nowojorskiego wydawnictwa "Abbeville Press" ukazała się w tym roku trzecia, poprawiona i uzupełniona, edycja "Historii fotografii kobiet" autorstwa znanej amerykańskiej krytyk sztuki - Naomi Rosenblum.

Jak donosi Zbyszek Podsiadło, w książce zostały zawarte biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej. Publikacja w tak prestiżowym i sławnym wydawnictwie jest potwierdzeniem ich wielkiego talentu, a jednocześnie docenieniem dokonań artystycznych i wystawienniczych - cieszy się z sukcesu Polek prezes Okręgu Górskiego ZPAF.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.
Weronika Łodzińska

Inez Baturo
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13