Polki w "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum znalazły się biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej.

Pragniemy poinformować, że nakładem nowojorskiego wydawnictwa "Abbeville Press" ukazała się w tym roku trzecia, poprawiona i uzupełniona, edycja "Historii fotografii kobiet" autorstwa znanej amerykańskiej krytyk sztuki - Naomi Rosenblum.

Jak donosi Zbyszek Podsiadło, w książce zostały zawarte biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej. Publikacja w tak prestiżowym i sławnym wydawnictwie jest potwierdzeniem ich wielkiego talentu, a jednocześnie docenieniem dokonań artystycznych i wystawienniczych - cieszy się z sukcesu Polek prezes Okręgu Górskiego ZPAF.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.
Weronika Łodzińska

Inez Baturo
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1