Polki w "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum znalazły się biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej.

Pragniemy poinformować, że nakładem nowojorskiego wydawnictwa "Abbeville Press" ukazała się w tym roku trzecia, poprawiona i uzupełniona, edycja "Historii fotografii kobiet" autorstwa znanej amerykańskiej krytyk sztuki - Naomi Rosenblum.

Jak donosi Zbyszek Podsiadło, w książce zostały zawarte biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej. Publikacja w tak prestiżowym i sławnym wydawnictwie jest potwierdzeniem ich wielkiego talentu, a jednocześnie docenieniem dokonań artystycznych i wystawienniczych - cieszy się z sukcesu Polek prezes Okręgu Górskiego ZPAF.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.
Weronika Łodzińska

Inez Baturo
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0