Polki w "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum

0

Autor: Marcin Grabowiecki

22 Listopad 2010
Artykuł na: minutę
Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum znalazły się biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej.

Pragniemy poinformować, że nakładem nowojorskiego wydawnictwa "Abbeville Press" ukazała się w tym roku trzecia, poprawiona i uzupełniona, edycja "Historii fotografii kobiet" autorstwa znanej amerykańskiej krytyk sztuki - Naomi Rosenblum.

Jak donosi Zbyszek Podsiadło, w książce zostały zawarte biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej. Publikacja w tak prestiżowym i sławnym wydawnictwie jest potwierdzeniem ich wielkiego talentu, a jednocześnie docenieniem dokonań artystycznych i wystawienniczych - cieszy się z sukcesu Polek prezes Okręgu Górskiego ZPAF.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.

Weronika Łodzińska
Inez Baturo
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jonathan Mannion to znany amerykański fotograf związany z kultura Hiphopową, który m.in. sprzedaje produkty ze swoimi zdjęciami. Teraz znany...
0
0
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na okładce
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na...
Po 4 latach sprawa głośnego fotomontażu na okładce Gazety Polskiej wreszcie dobiega końca. Sąd drugiej instancji podtrzymał wyrok podtrzymał wyrok z listopada 2020.
0
2
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Na początku czerwca serwery Fujifilm padły ofiarą hakerów. Co sobie jednak myśleli atakując jednego z najważniejszych graczy rynku backupu?
0
0
Powiązane artykuły