Polki w "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu "Historii fotografii kobiet" Naomi Rosenblum znalazły się biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej.

Pragniemy poinformować, że nakładem nowojorskiego wydawnictwa "Abbeville Press" ukazała się w tym roku trzecia, poprawiona i uzupełniona, edycja "Historii fotografii kobiet" autorstwa znanej amerykańskiej krytyk sztuki - Naomi Rosenblum.

Jak donosi Zbyszek Podsiadło, w książce zostały zawarte biografie oraz prace dwóch Polek - Inez Baturo i Weroniki Łodzińskiej. Publikacja w tak prestiżowym i sławnym wydawnictwie jest potwierdzeniem ich wielkiego talentu, a jednocześnie docenieniem dokonań artystycznych i wystawienniczych - cieszy się z sukcesu Polek prezes Okręgu Górskiego ZPAF.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.
Weronika Łodzińska

Inez Baturo
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1