Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Photokina 2010 - bezpośrednia relacja już od jutra!

0

Autor: Michał Sułkiewicz

20 Wrzesień 2010
Artykuł na: 4-5 minut
Photokina 2010. Już jutro zaczynają się największe na świecie targi fotograficzne. Reporterzy fotopolis.pl będą oczywiście na miejscu, żeby bezpośrednio z Kolonii przekazywać Wam najnowsze informacje o nowościach. Przez kilka najbliższych dni będziecie mogli zobaczyć i przeczytać co nowego zaprezentowali producenci. Będą także wywiady i filmy wideo. Zapraszamy!

Już od ponad ośmiu lat fotopolis.pl relacjonuje targi Photokina 2010 bezpośrednio z Kolonii. Również w tym roku wśród stoisk rozstawionych w halach Koelnmesse nie zabraknie naszych wysłanników. Będziemy na bieżąco przekazywać Wam co ciekawego dzieje się w branży fotograficznej.

A będzie się działo na pewno. W czasie ostatnich tygodni poznaliśmy już dużo nowych produktów, które po raz pierwszy będzie można zobaczyć właśnie na Photokinie. Wiemy też nieoficjalnie, że szykuje się jeszcze kilka ciekawych premier. Będziemy chcieli dostać je w nasze ręce i przekażemy Wam nasze pierwsze wrażenia. Chcemy także spotkać się najważniejszymi ludźmi i poznać plany poszczególnych firm z pierwszej ręki. Możecie więc spodziewać się wywiadów, filmów wideo i oczywiście, jak zwykle, mnóstwa zdjęć.

Zapraszamy również do naszego profilu na serwisie Facebook, gdzie można będzie znaleźć najszybciej najciekawsze informacje. Bądźcie z nami codziennie!

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon prognozuje, że rok fiskalny 2020 zamknie z rekordową stratą. W związku z tym planuje obcięcie kosztów operacyjnych i skupienie się na kluczowych...
16
1
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Już szesnasty rok z rzędu prezentujemy najlepsze aparaty, obiektywy, akcesoria i wydarzenia fotograficzne minionego roku, które nasi czytelnicy wybrali w Plebiscycie...
31
3
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Powiązane artykuły