Photokina 2010 - bezpośrednia relacja już od jutra!

Autor: Michał Sułkiewicz

20 Wrzesień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Photokina 2010. Już jutro zaczynają się największe na świecie targi fotograficzne. Reporterzy fotopolis.pl będą oczywiście na miejscu, żeby bezpośrednio z Kolonii przekazywać Wam najnowsze informacje o nowościach. Przez kilka najbliższych dni będziecie mogli zobaczyć i przeczytać co nowego zaprezentowali producenci. Będą także wywiady i filmy wideo. Zapraszamy!

Już od ponad ośmiu lat fotopolis.pl relacjonuje targi Photokina 2010 bezpośrednio z Kolonii. Również w tym roku wśród stoisk rozstawionych w halach Koelnmesse nie zabraknie naszych wysłanników. Będziemy na bieżąco przekazywać Wam co ciekawego dzieje się w branży fotograficznej.

A będzie się działo na pewno. W czasie ostatnich tygodni poznaliśmy już dużo nowych produktów, które po raz pierwszy będzie można zobaczyć właśnie na Photokinie. Wiemy też nieoficjalnie, że szykuje się jeszcze kilka ciekawych premier. Będziemy chcieli dostać je w nasze ręce i przekażemy Wam nasze pierwsze wrażenia. Chcemy także spotkać się najważniejszymi ludźmi i poznać plany poszczególnych firm z pierwszej ręki. Możecie więc spodziewać się wywiadów, filmów wideo i oczywiście, jak zwykle, mnóstwa zdjęć.

Zapraszamy również do naszego profilu na serwisie Facebook, gdzie można będzie znaleźć najszybciej najciekawsze informacje. Bądźcie z nami codziennie!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Znana marka odzieżowa wystartowała z pierwszą kampanią modową stworzoną w całości przy użyciu generatorów grafiki AI. I takich sytuacji będzie coraz więcej.
16
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Polaroid i Magnum Photos wystartowali ze wspólna kampanią, która chce podkreślić wagę opowiadania historii za pomocą fotografii. Towarzyszy jej otwarty konkurs ukierunkowany na...
9
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
W ostatnich latach producenci sprzętu fotograficznego coraz częściej informują o niedoborach poszczególnych produktów, rzekomo spowodowanych zbyt dużym zainteresowaniem. To tylko...
25
Powiązane artykuły