Pentax RAW Codec

Firma Hoya opublikowała RAW Codec na 32-bitowe wersje systemów Windows Vista i 7, który umożliwia przeglądanie niewywołanych RAW-ów z aparatów Pentax tak jak zwykłych JPEG-ów. W najnowszej wersji dodano wsparcie dla modelu K-x.

Pentax RAW Codec to wtyczka do 32-bitowych wersji systemów Windows Vista i 7 umożliwiająca przeglądanie RAW-ów tak jak by były zwykłymi JPEG-ami. W najnowszej wersji dodano wsparcie dla modelu K-x. Kodek można pobrać ze {LNK|http://www.pentax.jp/english/support/digital/rawcodec_win.html;strony producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8