"Tytanowy" Pentax K20D i oliwkowy K-m - nie w Europie

Polski dystrybutor aparatów Pentax, firma Apollo, poinformowała nas, że opisane kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne Pentaksa K20D i K-m nie będą dostępne w Europie.

{LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8680;Opisane przez nas kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne aparatów Pentax K20D (tytanowa) i Pentax K-m (oliwkowa) nie będą dostępne na rynku europejskim.

Przy okazji zostaliśmy też poinformowani o zmianach w strukturze Pentaksa w Europie. Wczesnym latem główna siedziba zostanie przeniesiona z Hamburga do Paryża. Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. - czytamy w informacji prasowej.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0