"Tytanowy" Pentax K20D i oliwkowy K-m - nie w Europie

Polski dystrybutor aparatów Pentax, firma Apollo, poinformowała nas, że opisane kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne Pentaksa K20D i K-m nie będą dostępne w Europie.

{LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8680;Opisane przez nas kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne aparatów Pentax K20D (tytanowa) i Pentax K-m (oliwkowa) nie będą dostępne na rynku europejskim.

Przy okazji zostaliśmy też poinformowani o zmianach w strukturze Pentaksa w Europie. Wczesnym latem główna siedziba zostanie przeniesiona z Hamburga do Paryża. Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. - czytamy w informacji prasowej.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8