"Tytanowy" Pentax K20D i oliwkowy K-m - nie w Europie

Polski dystrybutor aparatów Pentax, firma Apollo, poinformowała nas, że opisane kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne Pentaksa K20D i K-m nie będą dostępne w Europie.

{LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8680;Opisane przez nas kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne aparatów Pentax K20D (tytanowa) i Pentax K-m (oliwkowa) nie będą dostępne na rynku europejskim.

Przy okazji zostaliśmy też poinformowani o zmianach w strukturze Pentaksa w Europie. Wczesnym latem główna siedziba zostanie przeniesiona z Hamburga do Paryża. Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. - czytamy w informacji prasowej.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13