"Tytanowy" Pentax K20D i oliwkowy K-m - nie w Europie

Polski dystrybutor aparatów Pentax, firma Apollo, poinformowała nas, że opisane kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne Pentaksa K20D i K-m nie będą dostępne w Europie.

{LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8680;Opisane przez nas kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne aparatów Pentax K20D (tytanowa) i Pentax K-m (oliwkowa) nie będą dostępne na rynku europejskim.

Przy okazji zostaliśmy też poinformowani o zmianach w strukturze Pentaksa w Europie. Wczesnym latem główna siedziba zostanie przeniesiona z Hamburga do Paryża. Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. - czytamy w informacji prasowej.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4