"Tytanowy" Pentax K20D i oliwkowy K-m - nie w Europie

Polski dystrybutor aparatów Pentax, firma Apollo, poinformowała nas, że opisane kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne Pentaksa K20D i K-m nie będą dostępne w Europie.

{LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8680;Opisane przez nas kilkanaście dni temu limitowane wersje kolorystyczne aparatów Pentax K20D (tytanowa) i Pentax K-m (oliwkowa) nie będą dostępne na rynku europejskim.

Przy okazji zostaliśmy też poinformowani o zmianach w strukturze Pentaksa w Europie. Wczesnym latem główna siedziba zostanie przeniesiona z Hamburga do Paryża. Głównym powodem tej decyzji jest silna pozycja marki Pentax we Francji oraz fakt, że wiele centrali międzynarodowych firm związanych z branżą fotograficzną ma właśnie siedziby w Paryżu. - czytamy w informacji prasowej.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
4
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0