Aktualizacje oprogramowania Sigmy

0
Maciej Luśtyk
27 Luty 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Sigma wypuściła aktualizacje oprogramowania do aparatów Sigma dp1 Quattro (ver.1.02) i dp2 Quattro (ver.1.05). Uaktualniono też program Sigma Photo Pro do wersji 6.2.1.
Aktualizacja oprogramowania Sigma Photo Pro umożliwia uzyskanie lepszej jakości zdjęć dzięki usprawnieniu procesu wywoływania plików RAW z aparatów dp Quattro. Pojawiła się też opcja ustawienia proporcji obrazu 7:6. Oprócz tych nowości uaktualnienie likwiduje też kilka występujących wcześniej błędów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Obydwie aktualizacje aparatów z serii dp Quattro wprowadzają właściwie te same zmiany. Między innymi dodano funkcję zapisu informacji o użytkowniku w danych EXIF i ustawienia proporcji obrazu 7:6. Umożliwiono też ustawienie interwału czasowego w zakresie od 4 do 8 sekund. Ponadto nowy firmware do aparatu Sigma dp1 Quattro zmienia minimalną odległość ostrzenia do 0,33 metra.

Aktualizacje oprogramowania możemy pobrać za pomocą poniższych linków:

Sigma dp1 Quattro - firmware ver.1.02
Sigma dp2 Quattro - firmware ver.1.05
Sigma Photo Pro 6.2.1

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0