Aktualizacje oprogramowania Sigmy

Aktualizacje oprogramowania Sigmy
Sigma wypuściła aktualizacje oprogramowania do aparatów Sigma dp1 Quattro (ver.1.02) i dp2 Quattro (ver.1.05). Uaktualniono też program Sigma Photo Pro do wersji 6.2.1.
Aktualizacja oprogramowania Sigma Photo Pro umożliwia uzyskanie lepszej jakości zdjęć dzięki usprawnieniu procesu wywoływania plików RAW z aparatów dp Quattro. Pojawiła się też opcja ustawienia proporcji obrazu 7:6. Oprócz tych nowości uaktualnienie likwiduje też kilka występujących wcześniej błędów.

Obydwie aktualizacje aparatów z serii dp Quattro wprowadzają właściwie te same zmiany. Między innymi dodano funkcję zapisu informacji o użytkowniku w danych EXIF i ustawienia proporcji obrazu 7:6. Umożliwiono też ustawienie interwału czasowego w zakresie od 4 do 8 sekund. Ponadto nowy firmware do aparatu Sigma dp1 Quattro zmienia minimalną odległość ostrzenia do 0,33 metra.

Aktualizacje oprogramowania możemy pobrać za pomocą poniższych linków:

Sigma dp1 Quattro - firmware ver.1.02
Sigma dp2 Quattro - firmware ver.1.05
Sigma Photo Pro 6.2.1

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12