Nikon ogłasza wakacyjny caschback

Nikon ogłasza wakacyjny caschback
Firma Nikon Polska rozpoczęła nową promocję - JESTEM Z POWROTEM. Klienci, którzy dokonają zakupu jednego z wybranych modeli aparatów kompaktowych Coolpix, Nikon 1 oraz lustrzanek cyfrowych Nikon dedykowanych dla fotoamatorów otrzymają zwrot nawet do 400 zł brutto.
Akcja promocyjna Nikona jest skierowana do osób, które zamierzają kupić aparat japońskiego producenta. Polski odział zdecydował się objąć promocją szeroki wybór aparatów. Aby wziąć udział w promocji należy w:


  1. Między 23.05.2014 - 31.08.2014 r.kupić aparat objęty promocją
  2. Zachować oryginalny dowód zakupu oraz opakowanie
  3. wysłać zgłoszenie pocztą


  4. Wszystkie szczegóły dotyczące letniego cashbacku możecie znaleźć pod tym linkiem.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1