Samsung NX300M - autoportrety z ręki

Samsung NX300 został zaprezentowany na początku bieżącego roku. Po 10 miesiącach koreański producent zdecydował się na odświeżenie swojego bezlusterkowca i dodał... odchylany o 180 stopni ekran.

Samsung NX300M to nowy bezlusterkowiec z 20-megapikselową matrycą, ekranem dotykowym i Wi-Fi, czyli wszystko to z czym mieliśmy do czynienia w poprzedniej wersji tego aparatu. Jedyną zmianą, którą producent zdecydował się wprowadzić jest zwiększenie kąta o jaki możemy odchylić ekran.


W wersji oznaczonej NX300M ekran AMOLED o przekątnej 3,31 cala odchyla się o 180 stopni, dzięki czemu przyszli użytkownicy aparatu bez najmniejszych problemów wykonają swój autoportret z ręki.

z lewej NX300M z prawej model NX300

Pierwszymi, którzy będą mogli kupić najnowszego bezlusterkowca będą koreańczycy. Samsung NX300M będzie dostępny w kolorach: białym, brązowym i czarnym, a jego cena z obiektywem kitowym w Korei wynosi równowartość 830 dolarów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0