Nokia Lumia 925

Nokia zaprezentowała smartfon Lumia 925, czyli następcę popularnego modelu Lumia 920. Nowa Lumia ma nieco bardziej rozbudowane funkcje fotograficzne w porównaniu do swojej poprzedniczki.
Nowa Nokia Lumia 925 zastępuje popularny model Lumia 920. To co w smartfonach interesuje nas najbardziej to funkcje fotograficzne. Lumia 925 została wyposażona w 9,7-megapikselową matrycę oraz obiektyw ze stabilizacją optyczną. W trudnych warunkach oświetleniowych na użytkownika czeka podwójna lampa LED. Telefon może rejestrować filmy w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 kl/s, 8-megapikselowe zdjęcia w normalnym trybie i 5-megapikselowe zdjęcia w trybie Smart Camera. W drugim z trybów aparat wykonuje serię zdjęć, a następnie użytkownik może wybrać najlepsze, rozmyć tło pozostawiając ostrość na wybranym obiekcie, nałożyć wszystkie na siebie lub usunąć kogoś z kadru.


Firma Nokia poinformowała również o udostępnieniu w smartfonach Nokia Lumia aplikacji Hipstamatic, dzięki której użytkownicy będą mogli udostępniać zdjęcia w wysokiej jakości w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Foursquare i Instagram - czytamy w infomracji prasowej.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12