Nikon Coolpix L23 - firmware 1.2

Autor: Michal Grzegorczyk

16 Maj 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Na stronach Nikona pojawiła się aktualizacja firmware kompaktu Coolpix L23. Nowy firmware poprawia błędy związane z obróbką zdjęć w systemie Windows.

Firmware 1.2 do aparatu Nikon Coolpix L23 wprowadza kilka zmian (cytat za producentem): W systemie Windows XP (stwierdzone w systemie z dodatkiem Service Pack 3) występowały czasem niżej wymienione problemy ze zdjęciami wykonanymi tym aparatem i skopiowanymi przy użyciu czytnika kart pamięci lub podobnego urządzenia z karty pamięci na dysk twardy komputera z systemem Windows XP. Problemy te zostały rozwiązane.

  • Podczas próby obrócenia zdjęcia przez wyświetlenie miniatur zdjęć w Eksploratorze Windows, kliknięcie zdjęcia prawym przyciskiem myszy, a następnie wybranie w menu polecenia Obróć w prawo lub Obróć w lewo, czasem był wyświetlany komunikat o błędzie i obrócenie zdjęcia było niemożliwe.
  • Ponadto czasem nie można było obrócić zdjęć przy użyciu funkcji programu Podgląd obrazów i faksów systemu Windows w systemie Windows XP.
  • Przy próbie zapisania zdjęć edytowanych lub przetwarzanych przy użyciu programu Paint w systemie Windows XP, czasem wyświetlany był komunikat o błędzie, a plik ze zdjęciem miał rozmiar 0 KB.

Wszystkie szczegóły związane z tą aktualizacją można znaleźć na stronie Nikona.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Przeglądając popularne portale zakupowe łatwo natknąć się na oferty wyjątkowo tanich aparat cyfrowych. Czego można po nich oczekiwać?
17
Powiązane artykuły