Nikon Coolpix L23, L120 i P500 - firmware 1.1

Autor: Michal Grzegorczyk

21 Czerwiec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
Nikon opublikował na swojej stronie internetowej nowe oprogramowanie wewnętrzne do trzech kompaktów Coolpix: L23, L120 i P500. Listę zmian publikujemy w dalszej części wiadomości.

Firmware numer 1.1 do aparatów Nikon Coolpix {LNK|https://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/49809;L23, L120 i P500 wprowadza jedną wspólną zmianę:

  • Podczas próby sformatowania w aparacie karty pamięci SD jednego z poniższych typów był wyświetlany komunikat "Karta nie jest sformatowana. Czy sformatować kartę?", a po wybraniu przycisku "Tak" ten sam komunikat był wyświetlany ponownie. Ten problem został rozwiązany. Ponadto zwiększono stabilność operacji formatowania innych typów kart pamięci SD.[LST

] Ponadto firmware do modelu P500 wprowadza kilka dodatkowych poprawek:

  • Po włożeniu do aparatu całkowicie naładowanego akumulatora, użyciu aparatu, a następnie wyłączeniu i pozostawieniu go na chwilę w sporadycznych przypadkach następowało rozładowanie akumulatora i nie można było ponownie włączyć aparatu. Ten problem został rozwiązany.
  • W sporadycznych przypadkach zdjęcia robione w trybie zdjęć seryjnych z ustawieniem CL (seryjne wolne) nie były poprawnie wyświetlane na monitorze. Ten problem został rozwiązany.
  • Rozwiązano problem, który powodował resetowanie ustawień zapisanych przy użyciu opcji Zapisz ustawienia użytkownika podczas resetowania ustawień aparatu przy użyciu opcji Resetuj wszystko w menu ustawień z włączonym trybem fotografowania [U

(ustawienie użytkownika).]

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Przeglądając popularne portale zakupowe łatwo natknąć się na oferty wyjątkowo tanich aparat cyfrowych. Czego można po nich oczekiwać?
17
Powiązane artykuły