Nikon 1 J1 i V1 - nowy firmware

Nikon zaktualizował oprogramowanie wewnętrzne swoich bezlusterkowców: firmware typu A do wersji 1.11, a firmware typu B do wersji 1.10.
Firmware typu A numer 1.11 i firmware typu B numer 1.10 do aparatów Nikon 1 J1 i V1 wprowadza następujące zmiany. W przypadku J1 {ITL|rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem wbudowanej lampy błyskowej. W przypadku modelu V1 wprowadzono dwie zmiany:
  • Rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem lampy błyskowej SB-N5.
  • Aparat niekiedy nie działał prawidłowo przy przechodzeniu z kadrowania zdjęć na monitorze na korzystanie z wizjera elektronicznego (i na odwrót), gdy było włączone ręczne ustawianie ostrości, a obraz na wyświetlaczu był powiększony. Ten problem został usunięty.
Wszystkie szczegóły na temat aktualizacji można znaleźć na stronie Nikona.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13