Nikon 1 J1 i V1 - nowy firmware

Nikon zaktualizował oprogramowanie wewnętrzne swoich bezlusterkowców: firmware typu A do wersji 1.11, a firmware typu B do wersji 1.10.
Firmware typu A numer 1.11 i firmware typu B numer 1.10 do aparatów Nikon 1 J1 i V1 wprowadza następujące zmiany. W przypadku J1 {ITL|rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem wbudowanej lampy błyskowej. W przypadku modelu V1 wprowadzono dwie zmiany:
  • Rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem lampy błyskowej SB-N5.
  • Aparat niekiedy nie działał prawidłowo przy przechodzeniu z kadrowania zdjęć na monitorze na korzystanie z wizjera elektronicznego (i na odwrót), gdy było włączone ręczne ustawianie ostrości, a obraz na wyświetlaczu był powiększony. Ten problem został usunięty.
Wszystkie szczegóły na temat aktualizacji można znaleźć na stronie Nikona.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7