Nikon 1 J1 i V1 - nowy firmware

Nikon zaktualizował oprogramowanie wewnętrzne swoich bezlusterkowców: firmware typu A do wersji 1.11, a firmware typu B do wersji 1.10.
Firmware typu A numer 1.11 i firmware typu B numer 1.10 do aparatów Nikon 1 J1 i V1 wprowadza następujące zmiany. W przypadku J1 {ITL|rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem wbudowanej lampy błyskowej. W przypadku modelu V1 wprowadzono dwie zmiany:
  • Rozwiązano problem, który czasami powodował prześwietlenie zdjęć wykonanych z użyciem lampy błyskowej SB-N5.
  • Aparat niekiedy nie działał prawidłowo przy przechodzeniu z kadrowania zdjęć na monitorze na korzystanie z wizjera elektronicznego (i na odwrót), gdy było włączone ręczne ustawianie ostrości, a obraz na wyświetlaczu był powiększony. Ten problem został usunięty.
Wszystkie szczegóły na temat aktualizacji można znaleźć na stronie Nikona.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18