Kodak EasyShare M750 Wi-FI, M565, M215, C135 i Z5120

{BLD|PMA 2012. Chwiejący się w posadach koncern Kodak zaprezentował na targach PMA pięć nowych kompaktów. Najciekawszy z nich, M750 Wi-Fi został wyposażony w moduł do bezprzewodowej łączności.}
Kodak zaprezentował pięć nowych kompaktów z serii EasyShare. Nie są to raczej produkty, które odmienią fatalną sytuację firmy, niemniej można znaleźć wśród nich coś interesującego. Zdecydowanie najciekawsza nowość Kodaka zaprezentowana na targach CES/PMA to 16-megapikselowy model EasyShare M750 wyposażony w moduł Wi-Fi. Aparat współpracuje z aplikacją {ITL|Easyshare Camera dostępną na urządzenia z systemem Android, iOS oraz Blackberry, która umożliwia bezprzewodowe wysylanie zdjęć. Aparat potrafi również połączyć się z Internetem i wgrać zdjęcia na popularne serwisy społecznościowe.


Pozostałe nowości Kodaka nie prezentują się tak okazale. Najprostszy C135 (kosztujący niecałe 60 funtów) ma 14-megapikselową matrycę i 2,4-calowy ekran LCD i co ciekawe jest wstrząso- i wodoodporny. M215 ma matrycę o rozdzielczości 14 megapikseli, 5-krotny zoom i 2,5 calowy ekran, a M565 różni się większym, 2,7-calowym monitorem. Ostatnia nowość to EasyShare Z5120 - superzoom (26-krotny od 26 milimetrów) z 16-megapikselowym sensorem i 3-calowym ekranem LCD. Za ten model przyjdzie zapłacić 160 funtów.]
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12