Leica X1 - nowy firmware

Leica przygotowała sporą aktualizację oprogramowania kompaktowego modelu X1. Na liście zmian znalazła się poprawa jakości plików JPEG, polepszenie pracy systemu automatycznego ustawiania ostrości oraz rozbudowanie funkcji ręcznego ustawiania ostrości.

Nowy firmware do aparatu Leica X1 wprowadził kilka istotnych zmian. Na liście usprawnień znalazła się poprawa jakości plików JPEG generowanych przez aparat, polepszenie pracy autofokusa, a także kilka punktów związanych ze zwiększenie komfortu korzystania z ręcznego ustawiania ostrości. Po szczegóły związane z nowym oprogramowaniem odsylamy na {LNK|http://us.leica-camera.com/service/downloads/compact_cameras/x1/;stronę producenta.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13