Leica X1 - nowy firmware

Leica przygotowała sporą aktualizację oprogramowania kompaktowego modelu X1. Na liście zmian znalazła się poprawa jakości plików JPEG, polepszenie pracy systemu automatycznego ustawiania ostrości oraz rozbudowanie funkcji ręcznego ustawiania ostrości.

Nowy firmware do aparatu Leica X1 wprowadził kilka istotnych zmian. Na liście usprawnień znalazła się poprawa jakości plików JPEG generowanych przez aparat, polepszenie pracy autofokusa, a także kilka punktów związanych ze zwiększenie komfortu korzystania z ręcznego ustawiania ostrości. Po szczegóły związane z nowym oprogramowaniem odsylamy na {LNK|http://us.leica-camera.com/service/downloads/compact_cameras/x1/;stronę producenta.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18