Leica X1 - nowy firmware

Leica przygotowała sporą aktualizację oprogramowania kompaktowego modelu X1. Na liście zmian znalazła się poprawa jakości plików JPEG, polepszenie pracy systemu automatycznego ustawiania ostrości oraz rozbudowanie funkcji ręcznego ustawiania ostrości.

Nowy firmware do aparatu Leica X1 wprowadził kilka istotnych zmian. Na liście usprawnień znalazła się poprawa jakości plików JPEG generowanych przez aparat, polepszenie pracy autofokusa, a także kilka punktów związanych ze zwiększenie komfortu korzystania z ręcznego ustawiania ostrości. Po szczegóły związane z nowym oprogramowaniem odsylamy na {LNK|http://us.leica-camera.com/service/downloads/compact_cameras/x1/;stronę producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7