Nikon D7000 - pierwsze wrażenia

Autor: Marcin Falana

23 Wrzesień 2010
Artykuł na: minutę
Photokina 2010. Przedstawiamy krótki film i pierwsze wrażenia z użytkowania najnowszej lustrzanki Nikona - modelu D7000. Na stoisku Nikona na targach Photokina dostępny był przedprodukcyjny egzemplarz D7000, którym niestety nie mogliśmy zrobić zdjęć. Skorzystaliśmy więc z okazji, żeby go dokładnie obejrzeć.

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne - zgrabny, dobrze wykonany korpus, który nieźle leży w dłoni. Grip jest wygodny i ma zagłębienie umożliwiające zahaczenie palców. Dzięki temu uchwyt jest bezpieczny, mimo niezbyt dużych rozmiarów gripa. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem pokazującym podstawowe funkcje i to jak aparat leży w dłoni.

Nikon D7000 z dedykowanym mikrofonem


Jeżeli nie możesz obejrzeć powyższego klipu, powinieneś ściągnąć i zainstalować darmowy QuickTime Player. Nasze filmy można także oglądać na urządzeniach iPhone i iPod Touch. Więcej filmów Fotopolis można znaleźć na naszym profilu na Youtube.
Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 X4 - sferyczne 8K dla każdego
Insta360 prezentuje swoją najnowsza flagową kamerkę sferyczną. Insta360 X4 rejestruje wideo 360° w rozdzielczości 8K i standardowe wideo 2D w 4K. Oferuje też o 50% bardziej wydajną...
6
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu budżetowych kamer
Blackmagic PYXIS 6K - pełna klatka, modułowość i świetna cena. Zapowiada się na killera segmentu...
Blackmagic prezentuje PYXIS 6K - jedną z najbardziej wszechstronnych i przystępnych cenowo pełnoklatkowych kamer na rynku.
10
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI Avata 2 - większa wydajność, lepsza kamera, łatwe akrobacje i niższa cena
DJI prezentuje drugą generację drona typu cinewhoop. Model Avata 2 lepsze ma praktycznie wszystko, a do tego poprawia największe niedociągnięcia poprzednika, jak ograniczone możliwości...
20
Powiązane artykuły