Nikon Coolpix S5100

Pierwsza dzisiejsza nowość Nikona to model Coolpix S5100. Niewielki, kolorowy kompakt z 12-megapikselową matrycą i stabilizowanym, szerokokątnym obiektywem z 5-krotnym zoomem optycznym.
Nikon Coolpix S5100

Nikon Coolpix S5100 jest mały, zgrabny i ładny. Będzie oferowany w kilku kolorach: czarnym, srebrnym, różowym, fioletowym, niebieskim oraz czerwonym. Nie można również narzekać na jego możliwości fotograficzne. Został wyposażony w 12-megapikselową matrycę i stabilizowany obiektyw o zakresie 28-140 milimetrów (5-krotny zoom). Oprócz robienia zdjęć potrafi też rejestrować filmy HD. Na tylnej ściance aparatu zagościł 2,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 230 000 punktów.

Nikon Coolpix S5100

W nowym Coolpiksie nie brakuje szeregu elektronicznych "wspomagaczy". Producent chwali się nową funkcją automatycznego rozpoznawania, czy używany jest statyw. Poza tym można skorzystać z {ITL| Inteligentnego Systemu Portretu czy automatycznego wyboru sceny.

Nikon Coolpix S5100

Nikon Coolpix S5100 trafi do sklepów w połowie września.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12