Adobe Lightroom 2.6.1 - poprawka dla właścicieli Leiki M9

Koncern Adobe przygotował aktualizację wywoływarki RAW-ów Lightroom do wersji 2.6.1. Zainteresować się nią powinni głównie właściciele aparatów Leica M9 - jedyna zmiana wprowadzana przez najnowszy update dotyczy właśnie tego aparatu.

Na stronie internetowej Adobe pojawiła się aktualizacja programu Lightroom do wersji 2.6.1. Dotyczy ona tylko aparatu Leica M9 i użytkownicy innych modeli nie muszą jej instalować. Poprawka usuwa błąd, przez który program zawieszał się podczas obróbki RAW-ów z tego aparatu. Dostępne są dwie wersje: {LNK|http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=4644;Mac OS X i Windows.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4