Adobe Lightroom 2.6.1 - poprawka dla właścicieli Leiki M9

Koncern Adobe przygotował aktualizację wywoływarki RAW-ów Lightroom do wersji 2.6.1. Zainteresować się nią powinni głównie właściciele aparatów Leica M9 - jedyna zmiana wprowadzana przez najnowszy update dotyczy właśnie tego aparatu.

Na stronie internetowej Adobe pojawiła się aktualizacja programu Lightroom do wersji 2.6.1. Dotyczy ona tylko aparatu Leica M9 i użytkownicy innych modeli nie muszą jej instalować. Poprawka usuwa błąd, przez który program zawieszał się podczas obróbki RAW-ów z tego aparatu. Dostępne są dwie wersje: {LNK|http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=4644;Mac OS X i Windows.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8