lightroom 2

Wszystkie artykuły z tagiem: "lightroom 2" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom 2.6.1 - poprawka dla właścicieli Leiki M9
Koncern Adobe przygotował aktualizację wywoływarki RAW-ów Lightroom do wersji 2.6.1. Zainteresować się nią powinni głównie właściciele aparatów Leica M9 - jedyna zmiana wprowadzana przez najnowszy update dotyczy właśnie tego aparatu.
26 Sty 2010
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.4 oraz Camera RAW 5.4
Firma Adobe oficjalnie zaprezentowała aktualizacje programu Lightroom 2 i wtyczki Camera RAW. W stosunku do wersji "release candidate" zmianiła się lista nowo-obsługiwanych aparatów: pojawiło się wsparcie dla nowych lustrzanek Sony oraz Pentaksa K-7. Aktualizacja Lightrooma 2 dodatkowo usuwa kilka zauważonych błędów.
24 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2.3 i Camera RAW 5.3 - wersje ostateczne
Adobe opublikowało ostateczne wersje aktualizacji Lightrooma i Camera RAW. Wcześnej były one dostępne w postaci tak zwanych "release candidate". Zmiany w oprogramowaniu są dokładnie takie, jak zapowiadano wcześniej: dodano obsługę Nikona D3X i Olympusa E-30 oraz poprawiono kilka błędów w funkcjonowaniu Lightrooma.
4 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Lightroom 2 - test
Pliki RAW są pewnego rodzaju cyfrowym negatywem, który jest w stanie pomieścić znacznie więcej informacji niż jesteśmy w stanie przenieść na papier fotograficzny czy do pliku JPEG. Często RAW-y są tylko materiałem wyjściowym do osiągnięcia dużo ciekawszego efektu na zdjęciu końcowym. Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej kilku programom do obróbki właśnie tego formatu plików. W tym tygodniu zajmiemy się programem Lightroom 2.
6 Lut 2009
Marcin Falana
0