Ramki cyfrowe Sony z radiobudzikiem lub drukarką

Autor: Michal Grzegorczyk

18 Styczeń 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Jeśli dla kogoś sama ramka cyfrowa to za mało, koncern Sony przygotował ciekawe propozycje. Model DPF-F700 jest zintegrowany z drukarką zdjęć, natomiast ICF-CL70B oraz ICF-CL75I to bardziej radiobudziki z ramkami cyfrowymi niż ramki z radziobudzikami.
Sony DPF-F700

Ramka cyfrowa, która jedynie wyświetla zdjęcia, to standard. Dla tych, którzy wolą rozwiązania niestandardowe, Sony przygotowało ciekawe propozycje. 7-calowa ramka DPF-F700 wyświetla obrazy w rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli), a zintegrowana z nią drukarka radzi sobie z formatem 4 x 6 cali (mniej więcej 10 x 15 centymetrów). Urządzenie potrzebuje 45 sekund na wydrukowanie jednej odbitki o rozdzielczości 300 x 300 dpi. Ramka ma 1-gigabajt pamięci wewnętrznej, czujnik orientacji i sloty na wszystkie najpopularniejsze formaty kart pamięci: Memory Stick PRO, Memory Stick PRO Duo, SD, SDHC, MMC, Compact Flash i xD-Picture Card.

Sony DPF-F700

Dwa kolejne urządzenia - ICF-CL70B oraz ICF-CL75I - to radiobudziki zintegrowane z 7-calowymi kolorowymi wyświetlaczami o rozdzielczości 720 x 576 pikseli, na których można oczywiście wyświetlać zdjęcia. Obydwa urządzenia mają 1 gigabajt pamięci wewnętrznej, sloty popularnych kart pamięci, a ICF-CL75I ma dodatkowo dok do iPoda/iPhone'a.

Sony ICF-CL75I
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim to nowa linia filtrów, która radykalnie upraszcza ich montaż i szybką wymianę. Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta, robi to w świetnej...
0
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Czy kiedykolwiek wiatr przewrócił Wam sprzęt fotograficzny podczas błyskania w plenerze? Nowe parasolki Glow mają być odporne na ten problem.
4
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Firma znana z produkcji kufrów i futerałów zaprezentowała ochronne nakładki na obiektywy, które zabezpieczą optykę w transporcie.
9
Powiązane artykuły