Sony DPF-D72N/BQ - ramka z kryształkami Swarovski

0
Michal Grzegorczyk
30 Wrzesień 2009
Artykuł na: minutę
W ofercie firmy Sony pojawiła się nowa ramka cyfrowa. Sony DPF-D72N/BQ ma rozmiar 7 cali i 1 gigabajt pamięci wewnętrznej. Na tle licznej konkurencji wyróżniają ją ozdobne kryształki Swarovski

Specyfikacja techniczna 7-calowej ramki Sony DPF-D72N/BQ wygląda dość zwyczajnie: ma 1 gigabajt wbudowanej pamięci, ekran Clear Photo LCD o rozdzielczości Wide VGA i automatyczny czujnik ustawienia (pion/poziom). Producent wyposażył ją w wielofunkcyjne gniazdo obsługujące karty w standardzie Memory Stick, SD, CompactFlash i xD, a w zestawie znajduje się też pilot. Oczywiście oprócz wyświetlania zdjęć ramka może służyć jako kalendarz lub zegar. Tym co wyróżnia nową ramkę Sony na tle konkurencji są ozdobne kryształki Swarovski.

Orientacyjna wartość tego urządzenia to około 550 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
1
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)