Samsung 800P - ramka z podświetleniem LED-owym

Samsung zaprezentował nową, 8-calową ramkę cyfrową. Producent deklaruje, że położył nacisk na wysoką jakość obrazu. W ramce zastosowano ekran z podświetleniem diodami LED.

Ramka Samsung 800P, według deklaracji producenta, wyróżnia się jakością wyświetlanego obrazu. Producent zastosował 8-calowy ekran podświetlany diodami LED o rozdzielczości 480 x 800 pikeli. Zdjęcia mogą być przechowywane w 2-gigabajtowej pamięci wewnętrznej lub na kartach microSDHC. Dane, również muzykę i pliki wideo, można przenosić po kablu USB lub bezprzewodowo - ramka obsługuje Bluetootha. Samsung 800P na razie będzie dostępny tylko w Korei w cenie około 160 dolarów. Na razie nie wiemy, kiedy trafi na rynki europejskie.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1