Samsung 800P - ramka z podświetleniem LED-owym

Samsung zaprezentował nową, 8-calową ramkę cyfrową. Producent deklaruje, że położył nacisk na wysoką jakość obrazu. W ramce zastosowano ekran z podświetleniem diodami LED.

Ramka Samsung 800P, według deklaracji producenta, wyróżnia się jakością wyświetlanego obrazu. Producent zastosował 8-calowy ekran podświetlany diodami LED o rozdzielczości 480 x 800 pikeli. Zdjęcia mogą być przechowywane w 2-gigabajtowej pamięci wewnętrznej lub na kartach microSDHC. Dane, również muzykę i pliki wideo, można przenosić po kablu USB lub bezprzewodowo - ramka obsługuje Bluetootha. Samsung 800P na razie będzie dostępny tylko w Korei w cenie około 160 dolarów. Na razie nie wiemy, kiedy trafi na rynki europejskie.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1