Silicon Power SDHC Class 10 16 GB

Firma Silicon Power zaprezentowała szybką i pojemną kartę w standardzie SDHC. Nośnik ma pojemność 16 gigabajtów i należy do 10. klasy prędkości, co oznacza, że minimalny gwarantowany transfer danych wynosi 10 MB/s.

Współczesne kompakty, lustrzanki oraz kamery rejestrujący obraz o wysokiej rozdzielczości wymagają większych i szybszych kart. Silicon Power jest kolejnym producentem, który oferuje nośnik SDHC należący do 10. klasy prędkości. Oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer to 10 MB/s. Karta będzie oferowana w trzech pojemnościach: 4, 8 i 16 gigabajtów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8