Adaptery T2 - Canon z Samyangiem potwierdza ostrość

Autor: Michal Grzegorczyk

26 Październik 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Delta, dytrybutor obiektywów marki Samyang, zaprezentowała adapter T2, dzięki któremu niepełnoklatkowe lustrzanki Canona potwierdzają ostrość z obiektywami Samyanga. Adapter będzie sprzedawany tylko w zestawie z obiektywami. Mogą go również dostać ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.

Adapter T2 do niepełnoklatkowych lustrzanek Canona sprawi, że aparat z zamontowanym obiektywem Samyang będzie potwierdzał ostrość. Jak informuje producent, adaptery będą sprzedawane wyłącznie w zestawach z obiektywami. Osobno będą mogli go kupić tylko ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.

Poniżej prezentujemy informację prasową:

Kraków 26.10.2009

Adaptery T2 do obiektywów Samyang z potwierdzeniem ostrości już dostępne

Miło nam poinformować, że z dniem 26 października wprowadzone zostają do oferty adaptery typu T2 z układem elektronicznym pozwalającym na uzyskanie potwierdzenia ostrości w aparatach marki Canon. Adaptery zaprojektowane zostały specjalnie do współpracy z obiektywami marki Samyang. Po ich zastosowaniu aparat informuje fotografa o poprawnym nastawieniu ostrości poprzez wyświetlenie znaczka w wizjerze aparatu oraz sygnał dźwiękowy identyczny jak przy stosowaniu obiektywów z układem AF. Adaptery są kompatybilne ze wszystkimi modelami aparatów marki Canon z wyjątkiem modeli Canon 5D oraz serią 1D.

Adaptery są już dostępne w sprzedaży w zestawach z obiektywami marki Samyang. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zakupili wcześniej obiektyw marki Samyang w autoryzowanej sieci dystrybucji maja możliwość dokupienia samego adaptera. W innych przypadkach same adaptery nie będą dostępne.

Delta Kraków
www.foto-tip.pl
www.samyang.pl

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)