Adaptery T2 - Canon z Samyangiem potwierdza ostrość

Firma Delta, dytrybutor obiektywów marki Samyang, zaprezentowała adapter T2, dzięki któremu niepełnoklatkowe lustrzanki Canona potwierdzają ostrość z obiektywami Samyanga. Adapter będzie sprzedawany tylko w zestawie z obiektywami. Mogą go również dostać ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.
Adapter T2 do niepełnoklatkowych lustrzanek Canona sprawi, że aparat z zamontowanym obiektywem Samyang będzie potwierdzał ostrość. Jak informuje producent, adaptery będą sprzedawane wyłącznie w zestawach z obiektywami. Osobno będą mogli go kupić tylko ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.


Poniżej prezentujemy informację prasową:

Kraków 26.10.2009

Adaptery T2 do obiektywów Samyang z potwierdzeniem ostrości już dostępne


Miło nam poinformować, że z dniem 26 października wprowadzone zostają do oferty adaptery typu T2 z układem elektronicznym pozwalającym na uzyskanie potwierdzenia ostrości w aparatach marki Canon. Adaptery zaprojektowane zostały specjalnie do współpracy z obiektywami marki Samyang. Po ich zastosowaniu aparat informuje fotografa o poprawnym nastawieniu ostrości poprzez wyświetlenie znaczka w wizjerze aparatu oraz sygnał dźwiękowy identyczny jak przy stosowaniu obiektywów z układem AF. Adaptery są kompatybilne ze wszystkimi modelami aparatów marki Canon z wyjątkiem modeli Canon 5D oraz serią 1D.

Adaptery są już dostępne w sprzedaży w zestawach z obiektywami marki Samyang. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zakupili wcześniej obiektyw marki Samyang w autoryzowanej sieci dystrybucji maja możliwość dokupienia samego adaptera. W innych przypadkach same adaptery nie będą dostępne.

Delta Kraków
www.foto-tip.pl
www.samyang.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0