Adaptery T2 - Canon z Samyangiem potwierdza ostrość

Firma Delta, dytrybutor obiektywów marki Samyang, zaprezentowała adapter T2, dzięki któremu niepełnoklatkowe lustrzanki Canona potwierdzają ostrość z obiektywami Samyanga. Adapter będzie sprzedawany tylko w zestawie z obiektywami. Mogą go również dostać ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.
Adapter T2 do niepełnoklatkowych lustrzanek Canona sprawi, że aparat z zamontowanym obiektywem Samyang będzie potwierdzał ostrość. Jak informuje producent, adaptery będą sprzedawane wyłącznie w zestawach z obiektywami. Osobno będą mogli go kupić tylko ci, którzy Samyangi kupili już wcześniej.


Poniżej prezentujemy informację prasową:

Kraków 26.10.2009

Adaptery T2 do obiektywów Samyang z potwierdzeniem ostrości już dostępne


Miło nam poinformować, że z dniem 26 października wprowadzone zostają do oferty adaptery typu T2 z układem elektronicznym pozwalającym na uzyskanie potwierdzenia ostrości w aparatach marki Canon. Adaptery zaprojektowane zostały specjalnie do współpracy z obiektywami marki Samyang. Po ich zastosowaniu aparat informuje fotografa o poprawnym nastawieniu ostrości poprzez wyświetlenie znaczka w wizjerze aparatu oraz sygnał dźwiękowy identyczny jak przy stosowaniu obiektywów z układem AF. Adaptery są kompatybilne ze wszystkimi modelami aparatów marki Canon z wyjątkiem modeli Canon 5D oraz serią 1D.

Adaptery są już dostępne w sprzedaży w zestawach z obiektywami marki Samyang. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zakupili wcześniej obiektyw marki Samyang w autoryzowanej sieci dystrybucji maja możliwość dokupienia samego adaptera. W innych przypadkach same adaptery nie będą dostępne.

Delta Kraków
www.foto-tip.pl
www.samyang.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8