Lexar High-Speed Mobile microSDHC - 16 gigabajtów

Coraz więcej aparatów korzysta ze standardu microSDHC. Do tego należy dodać duży rynek wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych. Nic więc dziwnego, że producenci również w tym segmencie starają się wprowadzać nowe, ulepszone produkty - takie jak szybka, 16-gigabajtowa karta microSDHC firmy Lexar.
Karta Lexar High-Speed Mobile microSDHC będzie dostępna w dwóch wersjach różniących się pojemnością: 8GB i 16GB. Oprócz dużej pojemności warto zwrócić uwagę na fakt, że nowe karty Lexara należą do 6. klasy prędkości. Oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer to 6 MB/s. W zestawie z kartą znajdzie się też czytnik USB. Karty trafią do sprzedaży pod koniec października.


Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

{BIT|Lexar High-Speed Mobile microSDHC - nowość w ofercie kart pamięci

Lexar, czołowy światowy producent kart pamięci i przenośnych pamięci typu flash, poszerza ofertę kart pamięci mobile i prezentuje najnowszy produkt - High-Speed Mobile microSDHC. Karta dostępna będzie w Polsce pod koniec października br.

Lexar High-Speed Mobile microSDHC to karta klasy 6, która zwiększa pojemność i funkcjonalność przenośnych urządzeń multimedialnych, dla których jest dedykowana, oraz poprawia komfort, wynikający z szybszego zapisu i kopiowania plików. Dzięki temu pozwala nagrywać i przechowywać bardzo wysokiej jakości pliki zdjęciowe, audio i video oraz liczne dokumenty, gry i inne dane. Specjalne oprogramowanie do zarządzania plikami multimedialnymi, dołączone do nośnika przyspiesza natomiast transfer plików z telefonu do komputera.

Karta dostępna jest obecnie w dwóch pojemnościach - 8GB i 16GB. Ponadto do karty dołączany jest czytnik USB oraz oprogramowanie ułatwiające transfer i zarządzanie danymi. Z tak dużą pojemnością oraz pomocnym oprogramowaniem karta Lexar High-Speed Mobile microSDHC jest idealnym narzędziem do przechowywania cennych plików i pozwala za pomocą telefonu komórkowego uchwycić wiele niezapomnianych chwil.

Wybrane cechy:
- Duża pojemność, szybkość i niezawodność;
- Ułatwia transfer danych pomiędzy telefonem komórkowym a komputerem dzięki dołączeniu czytnika USB oraz specjalnego oprogramowania;
- Umożliwia przechowywanie, transfer i zarządzanie plikami video, audio i zdjęciami na telefonie komórkowym;
- Pozwala na łatwe przeglądanie, przesyłanie i dzielenie się plikami oraz wgrywanie ich na portale społecznościowe;
- Zwiększa pojemność i funkcjonalność urządzeń przenośnych do 4000 piosenek, blisko 10000 zdjęć czy 5000 minut filmu;
- 10 lat gwarancji dla karty microSDHC oraz 1 rok gwarancji dla czytnika USB;
- Dostępna pojemność 8GB i 16GB.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
2
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4