Lexar High-Speed Mobile microSDHC - 16 gigabajtów

0
Michal Grzegorczyk
15 Październik 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Coraz więcej aparatów korzysta ze standardu microSDHC. Do tego należy dodać duży rynek wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych. Nic więc dziwnego, że producenci również w tym segmencie starają się wprowadzać nowe, ulepszone produkty - takie jak szybka, 16-gigabajtowa karta microSDHC firmy Lexar.
Karta Lexar High-Speed Mobile microSDHC będzie dostępna w dwóch wersjach różniących się pojemnością: 8GB i 16GB. Oprócz dużej pojemności warto zwrócić uwagę na fakt, że nowe karty Lexara należą do 6. klasy prędkości. Oznacza to, że minimalny gwarantowany transfer to 6 MB/s. W zestawie z kartą znajdzie się też czytnik USB. Karty trafią do sprzedaży pod koniec października.


Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

{BIT|Lexar High-Speed Mobile microSDHC - nowość w ofercie kart pamięci

Lexar, czołowy światowy producent kart pamięci i przenośnych pamięci typu flash, poszerza ofertę kart pamięci mobile i prezentuje najnowszy produkt - High-Speed Mobile microSDHC. Karta dostępna będzie w Polsce pod koniec października br.

Lexar High-Speed Mobile microSDHC to karta klasy 6, która zwiększa pojemność i funkcjonalność przenośnych urządzeń multimedialnych, dla których jest dedykowana, oraz poprawia komfort, wynikający z szybszego zapisu i kopiowania plików. Dzięki temu pozwala nagrywać i przechowywać bardzo wysokiej jakości pliki zdjęciowe, audio i video oraz liczne dokumenty, gry i inne dane. Specjalne oprogramowanie do zarządzania plikami multimedialnymi, dołączone do nośnika przyspiesza natomiast transfer plików z telefonu do komputera.

Karta dostępna jest obecnie w dwóch pojemnościach - 8GB i 16GB. Ponadto do karty dołączany jest czytnik USB oraz oprogramowanie ułatwiające transfer i zarządzanie danymi. Z tak dużą pojemnością oraz pomocnym oprogramowaniem karta Lexar High-Speed Mobile microSDHC jest idealnym narzędziem do przechowywania cennych plików i pozwala za pomocą telefonu komórkowego uchwycić wiele niezapomnianych chwil.

Wybrane cechy:
- Duża pojemność, szybkość i niezawodność;
- Ułatwia transfer danych pomiędzy telefonem komórkowym a komputerem dzięki dołączeniu czytnika USB oraz specjalnego oprogramowania;
- Umożliwia przechowywanie, transfer i zarządzanie plikami video, audio i zdjęciami na telefonie komórkowym;
- Pozwala na łatwe przeglądanie, przesyłanie i dzielenie się plikami oraz wgrywanie ich na portale społecznościowe;
- Zwiększa pojemność i funkcjonalność urządzeń przenośnych do 4000 piosenek, blisko 10000 zdjęć czy 5000 minut filmu;
- 10 lat gwarancji dla karty microSDHC oraz 1 rok gwarancji dla czytnika USB;
- Dostępna pojemność 8GB i 16GB.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły